zarabianie

PKO BP – BEZPŁATNE KONTO Z PREMIĄ 100 ZŁ

(UWAGA!!! Promocja zakończona 19.12.2015)

Prowadzę ten blog od 2009 r. Zaczęło się od zainteresowania różnymi promocjami bankowymi. W tamtym czasie nie było za bardzo o czym pisać. W zasadzie wystarczyło porównać lokaty i wybrać te najlepsze. Konta też nie były jakoś szczególnie ciekawe, więc chodziło o takie z jak najniższymi opłatami (bezpłatnych chyba wtedy nie było wcale). Przez te kilka lat konkurencja wśród banków znacznie wzrosła, z czego korzystają i blogerzy i czytelnicy.

Ja początkowo zarabiałem głównie na reklamach, stopniowo przechodząc do promowania konkretnych produktów, za które dostaję prowizję. I tak jest do dziś. Opisuję moim zdaniem najlepsze produkty finansowe, dające jakieś konkretne korzyści np. premia, prezent od banku, Ty zakładasz dzięki mojemu pośrednictwu konta, lokaty, karty i ja mam za każdy produkt określoną prowizję. Współpracuję z wieloma firmami, które mają w swojej ofercie różne produkty bankowe. Nazwijmy te firmy systemami afiliacyjnymi. Jest z czego wybierać. Jeśli bank ma coś fajnego do zaproponowania i ja to opisuję, to jednocześnie szukam możliwości, żeby jakiś system afiliacyjny zapłacił mi za pośrednictwo między bankiem i moimi czytelnikami.

I tak sobie pomyślałem, że przez te kilka lat zetknąłem się z wieloma osobami, które są aktywne, chcą jakoś przez różne promocje podreperować swój domowy budżet. Do tej pory polecałem Wam tylko produkty bankowe. Dziś zarekomenduję dodatkowe możliwości rozwoju.

Systemy afiliacyjne to na pewno nie jest rozwiązanie dla każdego. Potrzeba trochę wytrwałości, cierpliwości. Potrzebny jest pomysł i potrzebne jest przekonanie, że to naprawdę działa i uda się także w Twoim przypadku. Przy okazji dochodzi nam konieczność rozliczeń podatkowych i pamiętania o jeszcze kilku sprawach.

Na szczęście…

Na szczęście obecnie kilka banków ma swój własny system poleceń. Wystarczy, że masz konto w danym banku i dodatkowo zgłosisz chęć uczestniczenia w programie poleceń. Nie pakujemy się wtedy w skomplikowane umowy, rozliczenia. Wszystko idzie łatwo i można sobie trochę dorobić.

Dziś zaczynam cykl notek pt. „DLACZEGO TYLKO JA MAM ZARABIAĆ? TY TEŻ ZARABIAJ!”. W tym cyklu będę pokazywał banki, które mają własny system poleceń.

Jakiś czas temu dawałem znać, że jestem w trakcie zakładania konta w PKO BP. Wydawało by się, że ten bank nie ma nic nikomu do zaproponowania. A jednak. Jest takie chociażby PKO KONTO ZA ZERO. Konto wraz z kartą jest zupełnie bezpłatne, jeśli miesięcznie zrobimy zakupy kartą na co najmniej 300 zł.

  • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadasz kartę do konta
  • 0 zł za kartę do konta, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokonasz nią operacji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł
  • 0 zł za wypłaty kartą z szerokiej sieci bankomatów PKO Banku Polskiego
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych
  • 0 zł za dostęp do konta przez aplikację IKO

Darmowe konto nikogo już dzisiaj nie rusza, ale na szczęście jest system poleceń. Po spełnieniu prostych warunków polecający dostaje 50 zł a polecany 100 zł. Prosty układ i prosty zarobek. Uważam, że bez problemu możemy zachęcić do takiego konta parę osób z rodziny lub spośród znajomych.

Jak zarabiać na polecaniu?

W przypadku PKO BP proces polecania wygląda bardzo prosto. Najpierw należy zarejestrować się na stronie promocji. Potem sam musisz założyć konto. We wniosku o konto w polu „Kod polecenia” wpisz mój kod (napisz do mnie mail z pytaniem o mój kod polecenia w PKO BP).

Dostaniesz 100 zł, a polecający (w tym przypadku ja) dostanie 50 zł, jeśli spełnisz 2 proste warunki. W ciągu 30 dni od otwarcia konta: 
– wydasz kartą co najmniej 200 zł (nie mogą to być zakupy przez internet) i
– wydasz co najmniej 10 zł, płacąc aplikacją IKO (nie mogą to być zakupy przez internet)

mam pkoPamiętaj, że trzeba spełnić oba warunki łącznie. Jeśli nie spełnisz tych warunków to nic się nie stanie. Po prostu nie dostaniesz premii 100 zł za bycie poleconym. Nadal jednak możesz polecać PKO KONTO ZA ZERO i uzyskiwać po 50 zł za każde polecenie. Natomiast Twoi poleceni otrzymają po 100 zł (oczywiście jeśli spełnią warunki).

W taki sam sposób możesz polecać inne konta PKO BP:  PKO Konto dla MłodychPKO Konto bez GranicSuperkonto OszczędnePKO Konto Pogodne

Konta PKO BP możemy promować do 19 grudnia. Do tego czasu można zacząć procedurę zakładania konta. Oczywiście od tego czasu mamy jeszcze 30 dni na spełnienie warunków.

Premia za polecenie zostanie przelana na konto. W regulaminie ramowym dotyczącym wszystkich edycji promocji jest taki zapis odnośnie terminu wypłaty premii: „Bank dokona sprawdzenia, czy Uczestnik oraz Nowy Klient spełnili warunki Regulaminu i są uprawnieni do otrzymania nagrody, o której mowa w części IV w terminie do 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Edycji Programu. Przekazanie nagrody Uczestnikowi i Nowemu Klientowi nastąpi w terminie do 25 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia.”. Warto więc uzbroić się w cierpliwość.

Jest też dodatkowy konkurs PKO BP dla polecających. Najlepsi polecający dostaną nagrody: 1000 zł (pierwszy), 600 zł (drugi), 300 zł (trzeci).

O wszystkim możemy poczytać w regulaminie.

Zarejestruj się na stronie promocji

i

Załóż PKO KONTO ZA ZERO z premią 100 zł (pamiętaj, żeby najpierw zgłosić się do mnie mailem po kod polecający)

mam pko

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
2 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KOŃCÓWKA DOBREJ PROMOCJI BZWBK Z PREMIĄ 100 ZŁ

UWAGA!!! (dopisane 23 listopada) - promocja została przedłużona do 27 listopada. To już końcówka. Promocja kończy się z końcem dnia...

Zamknij