wizyta w oddziale

TAK PO PROSTU I JUŻ?

Byłem w oddziale Eurobanku. Lubię chodzić do oddziałów, bo zawsze coś ciekawego jest do opisania. Skorzystałem z którejś z poprzednich edycji Comperia Bonus. Było założone konto, dobra lokata na 3 miesiące i 50 zł premii. Ale się skończyło i czas zabrać pieniądze i posprzątać po sobie.

Poszedłem zrobić przelew do innego banku (dla przelewów przez internet mają niskie limity i nie mogłem tego zrobić w domu) oraz zamknąć konto. Byłem gotowy na niezłą walkę, jak to często bywa przy okazji likwidacji kont.

Na miejscu już w prostym „dzień dobry” próbowałem doszukać się jakiś skomplikowanych technik NLP. Tymczasem…no nie mogę dość do siebie. Pani po prostu przyjęła moją dyspozycję. Wszystko z uśmiechem zrobiła. Pyk, klik i już biegnie miesięczny okres wypowiedzenia. Nie ma w nich ducha walki? A może będą mnie jeszcze ścigać telefonicznie? Póki co pełny szacun. Może miałem taką minę, że pani nawet nie próbowała?

Ps. Na zdjęciu oddział jest już zamknięty. Chyba w ogóle się zniechęcili:)

Ps. 1. Zapraszam:

eurobank

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
110 ZŁ PREMII W NOWEJ PROMOCJI TOYOTA BANKU

Na wstępie chciałbym coś wyjaśnić nowym czytelnikom a i starym przyda się przypomnienie. Nie opisuję wszystkich promocji bankowych. Staram się...

Zamknij