Nowe wizyta w oddziale

RAIFFEISEN POLBANK – WIZYTA W ODDZIALE

0

Justyna Kowalczyk ma złoto w Soczi. Powinna oprócz reklamowania banku zrobić im szkolenia z szybkości działania.

Nie byłem nigdy w oddziale dawnego Raiffeisena, natomiast w dawnym Polbanku bywałem i zawsze wiązało się to z dużą stratą czasu.  

Ostatnio musiałem się udać do oddziału, który kiedyś był Polbankiem, więc miałem okazję sprawdzić czy coś się zmieniło. Powiem od razu – jeśli chodzi o szybkość obsługi, to nic się nie zmieniło.

Chodziło mi o uzyskanie zaświadczenia, że jestem posiadaczem konta. Proste, prawda? Wcale nie proste. Wchodzę do oddziału. Jest kasjerka i 2 osoby do obsługi przy biurkach. Jedna pani przy biurku z uśmiechem wytłumaczyła mi, że mi nie pomoże, bo się uczy. Ok, uczy się, ale chyba sama, bo kto ma ją uczyć, skoro pozostałe osoby non stop są zawalone pracą? 

zdziwiony Jaś Fasola

Na szczęście nie do drugiej pani nie było kolejki, więc myślałem, że szybko załatwię sprawę. Nic z tego. Wystawienie zaświadczenia o posiadaniu konta trwało 20 minut. Chciałem jeszcze zapytać o konto R-ALLEGRO, żeby coś o nim napisać na blogu, ale żal mi się zrobiło ludzi, którzy wyraźnie zniecierpliwieni stali w kolejce za mną. Sam muszę zgłębić temat promocji z allegro.

Przy okazji napiszę, że od ok. 2 tygodni nie mogę zrobić przelewu internetowego z Raiffeisen Polbank. Próbowałem na różnych komputerach i przeglądarkach. Zawsze ten sam błąd. Jednocześnie żona nie ma problemu z przelewami. Kiedyś mieliśmy już odwrotną sytuację. Nie obędzie się bez telefonu na infolinię. Jak ja to lubię.

Zdaje się, że przejęcie Polbanku przez Raiffeisen nie było zbyt dobrym ruchem. Obsługa w oddziale nadal trwa długo, obsługa przez Internet to ciągła ruletka. Porządni Austriacy nie są w stanie okiełznać greckiej fantazji.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl i poczytaj o teście tanich podróbek Ptasiego Mleczka.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
2 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
DOBRA LOKATA – EXPANDER – 5% NA 1 MIESIĄC

W ubiegłym tygodniu po wielu nieudanych próbach (złamana noga i inne takie) udało mi się w końcu dotrzeć do Expandera....

Zamknij