Nowe wizyta w oddziale

PŁAKAŁA, JAK LIKWIDOWAŁEM …

No może aż tak tragicznie nie było, ale walka była:) Chodzi o moją wizytę w oddziale BZWBK. Ponad rok użytkowałem Konto Godne Polecenia. Wyssałem z promocji już wszystko, co się dało i nadszedł czas, żeby zlikwidować kolejną rzecz, którą ma się na głowie, czyli żeby zlikwidować konto.

Tu mała dygresja. Promocja zakładała, że można zgarnąć w ciągu roku 700 zł. I wydawało się, że warunki są w miarę proste. Co miesiąc bank miał wypłacać 50 zł premii za to, że zrobię operacje kartą na 300 zł, 3 przelewy i na konto będzie wpływało moje wynagrodzenie. Tak przez 10 miesięcy, czyli dostaję 500 zł. Dodatkowo, jeśli spełnię warunki we wszystkich miesiącach i w tym czasie założę co najmniej 1 zlecenie stałe, to dostanę jeszcze 200 zł. Razem szansa na 700 zł. Człowiek się napala a tymczasem… Starałem się co miesiąc pamiętać o warunkach, ale przy posiadaniu kilku kont, to nie nie jest takie proste. Ostatecznie warunki spełniłem w sześciu miesiącach. Dostałem więc tylko 300 zł. Nie jest żle, ale to pokazuje, że nawet osoby, które na co dzień siedzą w finansach, też mogą mieć problemy z ogarnięciem różnych warunków promocji. Teraz już wiem, że nie będę się rzucał na promocję Credit Agricole, w której można zyskać 1000 zł, bo raczej bym poległ.

rozpaczWracamy do oddziału BZWBK. Przypuszczam, że każda sugestia klienta, że chce zrezygnować z produktu, włącza od razu u pracownika tryb walki. Tryb ten jednak szybko przeszedł w świadomość sromotnej klęski. Takie były argumenty:

… ale przecież konto jest bezpłatne

… a te inne konta ma pan lepiej oprocentowane?

… dla pana jako stałego klienta mamy atrakcyjny limit kredytowy

… a może kartę kredytową?

… gdyby pan jednak zmienił zdanie

Byłem nieugięty i już po sprawie. Teraz trzeba będzie przeczekać jakiś rok okresu karencji i można załapać się na jakąś nową promocję BZWBK.

 

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę, jak przeżyć promocję w Lidlu.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA HAPPY – IDEA BANK – 5% NA 3 MIESIĄCE

Całkiem miłą niespodziankę zrobił nam Idea Bank. Dziś zmienione zostało oprocentowanie najlepszej Lokaty Happy i to nie jest obniżenie:) Oprocentowanie...

Zamknij