Nowe testuję

ZWYCIĘSTWO – BĘDĄ TABLETY OD BNP PARIBAS

No i doczekaliśmy się. BNP Paribas łaskawie stwierdził ustami Szefa Wszystkich Szefów Z Samej Francji, że mimo że nie zrozumieliśmy zawiłych założeń promocji tabletowej, to oni wspaniałomyślnie sypną tabletami ku ogólnej szczęśliwości gawiedzi.

Prawie dwa dni bezprecedensowego poruszenia w internecie jednak się opłaciło.

O godz. 19.09 (czyli w banku pełna moblilizacja i jeszcze przed zwolnieniami trzeba było zawalić piątkowy wieczór) dostałem mail od p.o. Kierownika Zespołu Public Relations w Departamencie Komunikacji:

Szanowni Państwo,
sprzedaż premiowa „iKonta BNP Paribas z tabletem” spotkała się z bardzo dużym
zainteresowaniem, które przerosło nasze oczekiwania. Dla części Klientów zapis dotyczący oferty limitowanej w regulaminie być może nie był wystarczająco precyzyjny, za co przepraszamy. Zarząd Banku podjął decyzję o zniesieniu limitu przyznawanych nagród. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy sprzedaży premiowej, którzy spełnili jej warunki, otrzymają tablet.
Zapewniamy, że pierwotne założenia sprzedaży premiowej nie wynikały ze złej woli czy intencji Banku. Zrobimy wszystko, aby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Liczymy, że zalety iKonta oraz decyzja o rozszerzeniu puli nagród, spełnią oczekiwania Klientów i pozwolą na budowę trwałej relacji z Bankiem.

Z poważaniem,

Frederic Amoudru

Prezes Zarządu BNP Paribas Banku Polska

 

clint-eastwood-1BNP – Będą Nowe Problemy

Nie ma zmiłuj. Tablety kosztują (ciekawe, ile ich muszą dokupić). Trzeba będzie jakoś to sobie odbić. Jesteśmy złapani przez bank na rok. Jeśli ktoś zrezygnuje w ciągu roku, to musi zwrócić 400 zł za tablet.

Wobec tego mam dla banku następujące propozycje optymalizacji zysków:

– obcięcie 3% zwrotu za zakupy internetowe

– wprowadzenie opłaty za używanie konta w wysokości 9,99 zł / m-c oczywiście z możliwością zniesienia przy utrzmaniu salda na koncie 10 000 zł / m-c

– wprowadzenie opłaty za użytkowanie karty w wysokości 9,99 zł / m-c z możliwością zniesienia przy transakcjach kartą 5000 zł / m-c

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
3 komentarze
  • […] W nowej promocji: – potrzebne jest zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT lub inne potwierdzenie, że nie jesteśmy tak zupełnie biedni; – musimy wydać w ciągu miesiąca aż 1000 zł; – karta jest płatna 18 zł / m-c (przy poprzedniej tego typu akcji z tabletami było 8 zł); wcale bym się jednak nie zdziwił, gdyby wnioskujący o kartę został poinformowany, że jest dodatkowa promocja i w pierwszym roku karta jest darmowa; – bank pisze na stronie głównej promocji, że pula tabletów w promocji jest ograniczona; wygląda mi to na podobny haczyk jak w przypadku BNP Paribas. Jednak bank sam sobie strzela w stopę, bo w punkcie V regulaminu jest zapis „Wszyscy Uczestnicy, którzy spełnili warunki przyznania Nagrody, o których mowa w pkt IV w danym miesiącu, zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości e-mail w pierwszym tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki określone w niniejszym Regulaminie.”. Jeśli Citibank będzie się rzucał, to zrobimy taką zadymę jak z BNP Paribas. Wtedy wystarczyły 2 dni ofensywy medialnej, żeby bank zmiękł. […]

  • […] oczekiwaniu na tablety z BNP Paribas możemy odpocząć od problemów rynku bankowego. Niech się banki żrą nawzajem, a my klienci na […]

  • Krzysztof paź 10,2014 at 22:06

    dostałem już maila potwierdzającego że tableta otrzymam 🙂

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
TABLET OD BNP PARIBAS – CO DALEJ? – PETYCJA

No to sobie wczoraj ponarzekaliśmy na BNP Paribas. Miały być tablety, tabletów nie ma. A tak w ogóle, to czy...

Zamknij