Nowe PROMOCJE testuję

DLACZEGO WARTO CZYTAĆ BLOG KONTO-LOKATA.PL ?

Czytanie to trudna czynność, szczególnie w dzisiejszych czasach. Żyjemy w erze obrazkowej. Dzieci nie czytają, młodzież nie czyta, dorośli nie czytają. Maturzyści nie muszą czytać Potopu, bo wystarczy przeanalizować fragment… Już nawet w Internecie nie czytamy, bo „tekst jest za długi”. Wszystko można obejrzeć w formie komiksu, filmu. Prawie wszystko…

chłopak komórkaNo, ale czasem jednak trzeba coś przeczytać. Bez wahania polecam mój blog konto-lokata.pl. Jeśli ktoś często zagląda, to wie, że skupiam się wyłącznie na bezpiecznych produktach bankowych, które pozwalają nam coś oszczędzić lub zarobić. Piszę o dobrych lokatach, kontach ze zwrotem za zakupy, o wszelkich akcjach, które mogą nam coś dać.

Z wielu opisywanych przeze mnie ofert sam korzystam. Z niektórych nie korzystam, bo po prostu są nie dla mnie, co nie oznacza, że są nieatrakcyjne. Po prostu każdy z nas jest w innej sytuacji. Np. nie założę sobie lokaty mobilnej w Millennium czy BZWBK, bo po prostu nie mam smartfona. Z bezpłatnego konta dla studenta też nie skorzystam, bo nie mieszczę się w grupie wiekowej:) Z niektórych ofert nie mogę skorzystać, bo są one skierowane wyłącznie dla nowych klientów lub dla nowych środków w danym banku.

Samsung Galaxy Tab3 Lite

Ale z wielu ofert korzystam i podam jeden bardzo fajny przykład, o którym pisałem tu. Chodziło o kartę kredytową Citibanku, dzięki której w prosty sposób można było otrzymać tablet. Oferta była na Grouponie. Kupon kosztował 5 zł. Od Citibanku generalnie trzymam się z daleka, od kiedy ponad 10 lat temu jakiś przedstawiciel wcisnął mi kartę kredytową, za którą były naliczane opłaty mimo braku aktywacji:) Tym razem jednak oferta była bardzo miła. Karta bezpłatna przez pierwszy rok. Tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite był przewidziany dla osób, które dokonają transakcji zakupu kartą w ciągu 30 dni na kwotę 500 zł. Warunek śmiesznie prosty. Chociaż może ten tablet to nie jest szczyt marzeń, ale właśnie planowałem jakiś kupić, więc jestem 500 zł do przodu. Przyszedł kilka dni temu.

Nagroda cieszy, ale jeszcze bardziej cieszy, że ktoś jednak moją pisaninę czyta. Na facebooku odezwał się czytelnik, który też już dostał swój tablet (zdjęcie).

Jestem naprawdę zachęcony. 

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
150 ZŁ PREMII W PROSTEJ PROMOCJI BZWBK
100 zł premii za konto w ING i program poleceń (do 1000 zł)
Bezpłatne konto, karta podarunkowa 100 zł do Rossmanna i 300 zł zwrotu za zakupy
100 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO I 100 ZŁ DLA POLECANEGO W T-MOBILE USŁUGI BANKOWE

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
T-MOBILE KONTO – 500 ZŁ ZA TRANSFER

Ciężko zostawić temat dawnego Alior Sync. Bardzo ciężko. Odwołuję słowa krytyki, które napisałem w poprzedniej notce. Coś się ruszyło. T-mobile...

Zamknij