PROMOCJE testuję

TABLETY? CIERPLIWOŚCI!

BNP Paribas za sprawą afery tabletowej co chwilę wprawia nas w dobry nastrój. No bo jak tu się nie śmiać z kolejnych komunikatów banku odnośnie wysyłki tabletów.

Oczywiście jest już postęp, że w ogóle jest jakaś komunikacja z (zdenerwowanym) klientem. Natomiast to co możemy przeczytać w ostatnim mailu dalece obiega od tego, co chcielibyśmy usłyszeć.

BNP PARIBASPrzypomnę, że tablety dla osób, które brały udział w promocji iKonta, powinny zostać wysłane do 10 października. Teraz mamy informację, że dotrą do nas w trzecim tygodniu listopada. 

Półtora miesiąca opóźnienia. Ciekawe czy bank musiał przekonać Samsunga, żeby wznowił produkcję nie nowego już w końcu modelu, czy może dla oszczędności wybrali transport z Chin drogą morską. A może i to i to?

W oczekiwaniu a nagrody pocieszmy się promocyjną lokatą 5,5% w Expanderze.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, jak oszczędziłem 11 680 litrów wody i dlaczego to nie miało sensu.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
NEST BANK – ABSOLUTNIE DARMOWE KONTO I 4% NA LOKACIE
KONTO IDEALNE – WSZYSTKO ZA DARMO BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO + SYSTEM POLECEŃ
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I TELEFON LG K8 – KOŃCÓWKA PROMOCJI

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
OSTATNI MOMENT NA ZGARNIĘCIE 60 ZŁ OD MERITUM BANKU

Promocja Meritum Banku jest hitem tego miesiąca. Przypomnę, że bank udostępnia nam lokatę 5% na 2 miesiące. Jeśli założymy konto...

Zamknij