Nowe testuję

TABLET OD BNP PARIBAS – CO DALEJ? – PETYCJA

No to sobie wczoraj ponarzekaliśmy na BNP Paribas. Miały być tablety, tabletów nie ma. A tak w ogóle, to czy ktoś z moich czytelników dostał od banku informację, że dostanie nagrodę?

Przypomnę, że jeśli ktoś brał udział w promocji i nie dostanie tabletu i jeszcze nie złożył reklamacji, to ja przede wszystkim powoływałbym się na mail, który bank wysyłał wczoraj i który moim zdaniem jest mocnym strzałem we własną bankową stopę. W mailu bank potwierdza, że wzięliśmy udział w Sprzedaży Premiowej. A z regulaminu wynika, że jeśli ktoś wziął udział w Sprzedaży premiowej i spełnił dodatkowe warunki, to tablet się należy.

bnp mailBank tłumaczy się, że liczba tabletów była ograniczona i powołuje się tu na zapis par. II, pkt. 1 regulaminu promocji: „Okres Sprzedaży Premiowej premiującej otwarcie iKonto w BNP Paribas Banku Polska S.A. trwa od 01.08.2014 r. do 31.08.2014 r. lub do wyczerpania nagród.”

Czyli jest takie ryzyko, że założy się konto, ale nie będzie już tabletów, bo zakończy się Sprzedaż Premiowa. A jeśli załapałem się na Sprzedaż Premiową i spełniłem warunki, to tablet musi być (o tym mówią kolejne rozdziały regulaminu).

I tyle w temacie, kto ma tutaj rację. 

Co dalej?

W tak pięknych okolicznościach przyrody, doradzam każdemu złożenie reklamacji. Składamy reklamację i potem czekamy. Bank ma na rozpatrzenie reklamacji 30 dni, ale może ten termin wydłużać, powołując się na różne problemy z weryfikacją. Zobaczymy w tym czasie, co ktoś mądrzejszy wymyśli, jeśli chodzi o dalszą drogę dochodzenia swoich praw (KNF, UOKiK itp.).

Póki co, zapraszam do podpisania petycji, która zostanie skierowana do banku. W ten sposób bank dostanie silny sygnał, że niezadowoleni klienci grupują się i zamierzają zrezygnować z usług. Dla nas samych będzie to też informacja, ilu nas jest.

Podpisz petycję Ilu klientów straci BNP Paribas po „niefortunnej” promocji iKonta z tabletem

Uwaga!!! Petycję podpisujemy na „tak”. Nie zapomnij o zweryfikowaniu swojego maila po podpisaniu petycji. Tylko tak Twój głos będzie ważny. Po miesiącu od dziś (10.10) petycja zostanie przekazana do banku.

Ps. A jak ktoś chce sobie poprawić smak po nieudanej promocji BNP Paribas, to zapraszam do Meritum Banku. Trwa tam wypasiona promocja i trzeba liczyć na to, że Meritum lepiej przemyślał, co obiecuje:)

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, jak kupić sardynki i nie zdziwić się po otwarciu puszki.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
1 Komentarz
  • Piotr Górnicki paź 10,2014 at 12:19

    Godzina od zamieszczenia petycji i jest nas już 50. A tak dla równowagi, to zgłosił się do mnie pierwszy czytelnik, który otrzymał potwierdzenie, że dostanie tablet. Czyli widać, że ten bank, to ludzki pan. Da przynajmniej jeden tablet. A mógł zabić…

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
TABLET OD BNP PARIBAS – WYJAŚNIENIE Z CENTRUM PRASOWEGO

W sprawie, o której zaczyna huczeć w internecie (promocja BNP Paribas) napisałem do banku tak:   Szanowni Państwo, uczestniczyłem w...

Zamknij