testuję wizyta w oddziale

LION`S BANK – DZIECIAKI BAWIĄ SIĘ W BANKOWOŚĆ

Lion`s Bank postanowiłem odwiedzić już w 2013 r., wkrótce po jego powstaniu. Ekskluzywna marka getinowa dla ludzi, którzy mieli pod ręką niepotrzebne 50 000 zł (potem kwota wzrosła do 100 000 zł). Wtedy lokaty nie założyłem. Nie pamiętam, z jakiego powodu.

W listopadzie 2015 zaatakowałem znowu. Była dobra lokata 3-miesięczna na 3,5%. Można było zdeponować od 100 000 zł w górę. Lokata była dla nowych klientów, którzy przejdą się do oddziału. No to wpadłem. Ą, ę. Wita mnie pani asystentka, prosi żeby poczekać. Przychodzi pan doradca. Próbuje mnie skręcić na jakieś fundusze, inne cuda na kiju. Ostatecznie daje za wygraną i zakładam lokatę. Nie od razu. Podaję dane. Pan doradca sobie idzie. Potwierdzenie lokaty, segregator (na bogato) przynosi znów pani asystentka.20130827490

20130827491Mamy luty. Lokata dobiega końca. Mam podgląd przez internet. Wiedziałem, że nic ciekawego na przedłużenie mi nie zaproponują, ale miał doradca dzwonić i coś zaproponować. Zadzwoniła asystentka, zapraszając mnie na spotkanie do oddziału. Szybko sprowadziłem ją na ziemię, że nigdzie się nie wybieram i jeśli chcą coś zaproponować, to mogą wysłać mailem. Trochę się zmieszała i powiedziała, że zadzwoni doradca. Doradca nie zadzwonił. Za to znów zadzwoniła asystentka. Znów sprowadziłem ją na ziemię. 

Rozumiem, że dla nich jestem biedakiem, ale nie muszą mi tego pokazywać. Sam to widzę. Czyli ostatecznie nie dostałem żadnej propozycji. Lokata była odnawialna (zapomniałem tego zmienić w systemie). Odnowiła się na … 0,1%. Zaraz ją zerwałem i już pożegnali się z moim bieda-wkładem.

Słabo to widzę na przyszłość. Dzieciaki bawią się w bankowość.

Ale jak ktoś chce skorzystać, to nie widzę problemu. Lion`s Bank ma teraz lokatę, którą założymy przez internet. Termin do wyboru 1 lub 3 miesiące. Oprocentowanie 2,85%. Niestety od 100 000 w górę.

Zakładam lokatę 2,85%

Jest też wersja z obowiązkową wizytą w oddziale. Też od 100 000 zł. Wtedy dają 3% na 1 lub 3 miesiące

Zakładam lokatę 3%

Na szczęście w przypadku obu lokat nie trzeba zakładać konta.

 

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
5 komentarzy
 • […] co zjechałem obsługę w Lion`s Banku a dziś dostanie się kolejnemu „getinowcowi”. Zabrałem pieniądze z Lion`s Banku i […]

 • Alek Grzywacz lut 23,2016 at 15:01

  Mi dwa razu udało się załapać na promocyjne oprocentowanie (za drugim razem konieczna była zgoda kogoś ważniejszego od „doradcy”). IMO największy problem Lion’s ma z ludźmi, których rotacja jest ogromna. Ja miałem już 4 lub 5 „doradców”, z czego tylko jednego mogę tytułować tym mianem. Pozostali byli zwykłymi sprzedawcami. Ale dzięki temu jednemu zyskałem najwięcej.

  • Piotr Górnicki lut 23,2016 at 15:43

   U mnie też była jakaś akceptacja, bo byłem wcześniej klientem Idea Banku a Lion`s jest oddziałem Idei. Pochwal się, na co Cię naciągnęli:)

   • Alek Grzywacz lut 23,2016 at 17:22

    …na obligacje Idea banku.

    • Piotr Górnicki lut 23,2016 at 17:25

     Niegłupi pomysł. Wszystko zostaje w rodzinie:)

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
300 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO I TABLET DLA POLECANEGO W CITIBANKU

UWAGA!!! (dopisane 2.3) Ja już komuś poleciłem kartę, więc akcja 300+tablet  zakończona. Dowiedziałem się w banku, że jeśli polecałbym dalej...

Zamknij