testuję

LIPA, ALE MOŻNA SIĘ BYŁO SPODZIEWAĆ…

Czegoś tu nie rozumiem. Na rynku pojawiło się sporo kasy z programu Rodzina 500+, a banki jakoś nie kwapią się do tego, żeby coś sensownego zaproponować klientom. Wszyscy poszli na łatwiznę i po prostu oferują swoje pośrednictwo we wnioskowaniu o wypłatę. A przy okazji pewnie trochę osób założy konto.

Jednak jak na razie ciężko znaleźć produkty, które są dedykowane beneficjentom tego programu. Na tle niczego propozycja Deutsche Banku (lokata na 10 lat z corocznymi premiami) lub konto w Alior Banku (100 zł premii co rok) wyglądają zupełnie przyzwoicie.

Są też pseudopropozycje. Teraz każdy może się podczepić pod hasło Rodzina 500+ i proponować to samo, co do tej pory. Tak robi chociażby Expander. Nie mają żadnego szczególnego produktu, ale oczywiście mogą zagospodarować Twoje 500 zł (lub wielokrotność, aby zapewnić Twojemu dziecku / dzieciom „mieszkanie”, „pieniądze na dobre studia”, „zabezpieczenie zdrowia i życia”, „kapitał na start w dorosłość”. Jeśli nie zniechęciłem Cię do oferty Expandera, to możesz ją sprawdzić tu.

Póki co, czekamy na poważne oferty dotyczące programu Rodzina 500+ i cieszymy się tym, co jest (zobacz, co wybrałem).

expander 1

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
300 ZŁ ZA SKORZYSTANIE Z KARTY KREDYTOWEJ BPH

Ostatnie tygodnie obfitują w promocje dotyczące kart kredytowych. Dodam, że są to naprawdę dobre oferty. O tym, że z karty...

Zamknij