testuję

GETIN BANK, GETIN ONLINE, OPEN FINANCE – SYSTEM SIĘ WALI

Taki przypadek opiszę. Dla opisu przypadku ważne będzie to, co za chwilę napiszę.

Miałem kiedyś konto w Getin Banku, mam teraz konto w Getin Online i w Open Finance.

Spróbowałem się wczoraj zalogować na konto w Open Finance. Trzy nieudane próby. System się zablokował. Raczej pomyłki przy logowaniu mi się nie zdarzają, a już tym bardziej trzy pod rząd. No, ale myślę sobie, że w końcu się zdarzyło.

star trek 2Dzwonię dziś na infolinię, żeby mi odblokowali dostęp. Pani zweryfikowała moje dane i zapytała m.in. czy mam coś w Getin Online. Odpowiedziałem, że mam konto. Wytłumaczyła mi, co teraz będzie. Wyśle mi nowe hasło do obsługi telefonicznej (SMS) i nowy login (mail). Nowy login będzie służył do Getin Online. Hasło pozostanie stare. Jak się zaloguję do Getin Online (nowy login, stare hasło), to będę tam miał podgląd konta w Getin Online i w Open Finance. Jeśli użyłbym nowego loginu (i starego hasła) na stronie Open Finance, to zaloguję się tylko na Open Finance.

batman splashPostanowiłem więc zalogować się na Getin Online i zobaczyć, jak wygląda ten podgląd obu kont. Wpisałem nowy login, stare hasło. Tak trzy razy i dostęp znów się zablokował.

Pani, z którą rozmawiałem, chyba wiedziała, że się przyda, więc od razu mi podała „na wszelki wypadek” specjalny telefon, na który mam dzwonić, jak będę miał problem z zalogowaniem.

O, pomyślałem, że to coś dla mnie. Dzwonię parę razy. Przez cały czas zajęty.

Dzwonię na zwykłą infolinię Open Finance. Łączę się z konsultantką. Mówię, jak sprawy wyglądają. Ona na to, że u siebie nie widzi, że mam zablokowany dostęp (ja to u siebie na monitorze widziałem). Ma jednak dobrą radę, żebym spróbował się zalogować moim dzisiejszym loginem i starym hasłem z Getin Online na stronie Getin Banku. Tłumaczę, że nie mam konta w Getin Banku. Ona na to, że nie szkodzi. Próbuję się zalogować w trakcie rozmowy, żeby od razu uzyskać w razie czego dalsze informacje. Nie udało mi się zalogować. Pani na to, że pewnie by się udało, gdybym użył hasła, które używałem, jak byłem klientem Getin Banku. Ale ja przecież już nie jestem klientem Getin Banku (stacjonarnego) i nie mam tego hasła. Pani na to, że nic już nie poradzi i muszę pojechać do oddziału Getin Banku i tam załatwić.

pulse-trace-163708_1280Powiedziałem, że niezbyt im wyszła ta integracja systemów i pewnie będzie to moja ostatnia wizyta w tym banku. Tak też zrobię. No i oczywiście powiedziałem, że to opiszę. Co też zrobiłem:)

 

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o tym, że nigdy do końca nie wiesz…

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
2 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
IDEA BANK – LOKATA HAPPY – 5% NA 3 MIESIĄCE + 120 ZŁ PREMII

Idea Bank nie przestaje kombinować, jakby tu przyciągnąć nowych klientów. Na grouponie można założyć najlepszą lokatę Idea Banku z premią...

Zamknij