cashback Nowe PROMOCJE testuję zarabianie

GETIN BANK – BENZYNA PO 4,95 ZŁ

Konto Getin UP w Getin Banku mam już od prawie pół roku. Nadszedł więc czas na małe podsumowanie

Getin UP przede wszystkim uważam za decydowanie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o payback za banzynę. Do konta Getin UP należy wybrać tzw. „kartę paliwową” (Master Card pay pass). To jedyny spośród zwrotów bankowych zwrot konkretnej kwoty. Za zakupy na stacjach benzynowych kartą do konta Getin UP dostajemy zwrot w postaci różnicy między średnią ceną ceną benzyny 95 (podawana na paliwa.pl) a kwotą 3,95 zł. Miesięczny zwrot dotyczy kwoty do 60 zł i łącznego tankowania do 30 litrów. Bardzo łatwo jest spełnić warunki, żeby konto i karta były bezpłatne – zakupy miesięczne na min. 300 zł. Nie ma żadnych innych warunków typu wpłata pensji czy określona ilość transakcji w miesiącu.

Niestety dla osób, które założyły konto po 1 listopada „cena” benzyny została podniesiona do 4,95 zł

Jeśli chcesz założyć Getin UP i płacić mniej za benzynę, kliknij TU.

Czyli załóżmy, że średnia cena w danym miesiącu to 5,3 zł. Tankujemy w całym miesiącu np. 40 litrów. Do zwrotu liczy się 30 litrów. Różnica między kwotą średnią 5,3 zł a kwotą bazową 4,95 zł to 0,35 zł. Wychodzi na to, że dostajemy zwrot 30 x 0,35 zł = 10,5 zł.

Jeśli chcesz założyć Getin UP i płacić mniej za benzynę, kliknij TU.

Ja, na „starych zasadach” póki co dostałem już zwrot za 5 miesięcy:
za czerwiec – 44,1 zł
za lipiec – 48,3 zł
za sierpień – 49,2 zł
za wrzesień – 50,7 zł
za październik – 46,5

Łącznie 238,8 zł

Niestety wg nowych zasad promocji zwrot nowym użytkownikom znacznie się zmniejsza, ale myślę, że nie jest tak źle. Za 30 litrów płacimy ok. 159 zł (litr po 5,3 zł). Dostajemy zwrot 10,5 zł. Gdybym do kupna benzyny używał karty do Dobrego Konta w Millennium, to za taki zakup (pod warunkiem, że jednorazowy) dostałbym tylko 3 zł.

Oczywiście są takie promocje jak wczoraj Toyota miała na Grouponie, ale jak ktoś nie wie, to nie będę drażnił, bo oferta już nieaktualna. Trzeba się cieszyć tym, co mamy:)

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie opisuję test nowej usługi firmy InPost.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
300 ZŁ DO WYDANIA NA ALLEGRO ZA SKORZYSTANIE Z BEZPŁATNEJ KARTY
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MALL.PL
POŻYCZKI BEZ OPŁAT I OPROCENTOWANIA – STYCZEŃ
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO I DO 500 ZŁ ZA POLECENIA

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
SPOTKANIE BLOGERÓW FINANSOWYCH

Dzisiejsza notka będzie dla blogerów finansowych. Zostałem zaproszony przez TradeTracker na pierwsze z cyklu spotkań "Branża finansowa w afiliacji". TradeTracker...

Zamknij