testuję

DOBRE KONTO – MILLENNIUM BANK – UBEZPIECZENIE KARTY

Mała rzecz, a cieszy mówią pewnie między sobą specjaliści od marketingu w Millennium Banku.


Zakładając Dobre Konto w tym banku, wiedziałem, że muszę się mieć na baczności – uważać na różne haczyki, nie korzystać z ofert wiązanych itp. Przy zakładaniu konta od razu zaznaczyłem, żeby nie kontaktowali się ze mną z infolinii. No to już jeden problem z głowy. Oczywiście poprosiłem o kartę płatniczą, żeby korzystać z 3% pay-backu. Obsługująca mnie pani powiedziała, że oczywiście wszystko po spełnieniu odpowiednich warunków jest bezpłatne, ale…do karty jest ubezpieczenie 2,99 zł miesięcznie. No to ja oczywiście od razu, że nie chcę tego ubezpieczenia. Pani oczywiście była na to przygotowana i odparła, że oczywiście można zrezygnować z ubezpieczenia karty, ale karta jest wysyłana pocztą i zrezygnować z ubezpieczenia można dopiero w momencie aktywacji karty. Oczywiście zapomniałem o tym i dopiero pierwszy wyciąg z prowizją przypomniał mi o tym.


Efekt jest taki – jako klient wiem, że teraz trzeba na Millennium jeszcze bardziej uważać. A marketingowcy z banku cieszą się, że naciągnęli mnie na 2,99 zł. Mała rzecz a cieszy.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
1 Komentarz
  • […] Z Dobrego Konta w Millennium Banku korzystam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Mechanizm zwrotu kasy za zakupy działa bez zastrzeżeń. Bank nie kombinuje też z wprowadzaniem po cichu dodatkowych opłat (w przeciwieństwie do Polbanku). Jedynie na początku trzeba pamiętać o haczyku z ubezpieczeniem karty. […]

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
6.7 – NAJLEPSZE KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE

Bank BPH - Konto Sezam Oszczędzam Plus (bez zmian od 25.5)Oprocentowanie - 4% w skali rokuKapitalizacja dziennaNie trzeba mieć konta...

Zamknij