testuję

Alegotówka – pierwsza pożyczka bez kosztów i oprocentowania

Lubię testować. Testuję wszystko, co się da i czego jeszcze nie testowałem. 

Natrafiłem na kolejną pożyczkę pozabankową, którą można wziąć bez żadnych kosztów i prowizji. To Alepożyczka. Oczywiście za darmo jest tylko pierwsza pożyczka, ale zawsze to coś.

Przypominam, że temat był już przeze mnie poruszany. Ostatnio w kwietniu zrobiłem zestawienie firm pożyczkowych, gdzie pierwszą pożyczkę weźmiemy za darmo lub za symboliczną opłatę rejestracyjną.

Wracając do Alepożyczki, to szybko przeszedłem procedurę. Pieniądze dostałem, zwróciłem. Jesteśmy rozliczeni. Rzeczywiście nie zapłaciłem nic. Kompletnie nic.

Mamy kolejną pozycję do zestawienia darmowych pożyczek. Bo czasem po prostu potrzebne są pieniądze.

Tymczasem zapraszam do skorzystania z Alepożyczki. Pierwszą darmową pożyczkę do 1500 zł możemy wziąć na okres do 30 dni. Przeczytaj regulamin promocji.

Pamiętaj, że to nie jest notka sponsorowana. Zarabiam wtedy, kiedy ktoś skorzysta z danej oferty. Ja zarabiam, a Ty biorąc pożyczkę nic nie tracisz. Jeśli chcesz mi pomóc w rozwoju bloga, to możesz to zrobić teraz w bardzo prosty sposób – weź bezpłatną pożyczkę. A jeśli nie lubisz jak ktoś zyskuje, a Ty nie, to Ty też możesz zyskać. Zapisz się na newsletter i zobacz ofertę specjalną!

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
1 Komentarz
  • Piotr maj 11,2017 at 17:55

    Wow, wygląda to na naprawdę niesamowitą promocję. Pierwsza pożyczka bez kosztów oprocentowania? Nie wiem nawet jak to możliwe, ale zdecydowanie to sprawdzę.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nawet najlepszym się zdarza…

No i mi się przytrafiło. Nie dopatrzyłem warunków promocji i trochę zawaliłem. Brałem udział w bardzo fajnej promocji Citibanku, w...

Zamknij