PROMOCJE testuję zarabianie

548,21 ZŁ – ZOBACZ, SKĄD DOSTAŁEM

Rzadko podliczam swoje zyski z używania produktów bankowych. Tym razem postanowiłem Wam pokazać, jak było w listopadzie.

To wszystko są pieniądze osiągalne dla amatorów. Nie trzeba być finansistą, blogerem finansowym czy innym zarabiaczem, żeby sięgać po tego typu pieniądze. To wszystko jest proste i nie wymaga żadnych szczególnych zabiegów. Po prostu korzystamy z kont, kart płatniczych, kredytowych i samo się robi.

W listopadzie dostałem następujące przelewy z tytułu użytkowania / polecania produktów bankowych:

1) Konto 360° w Millennium – 58,21 zł

Korzystam z nadal dostępnej promocji, w której dostajemy zwrot 2% za transakcje kartą (zwrot do 30 zł miesięcznie) i zwrot 10% za transakcje BLIKiem (zwrot do 30 zł miesięcznie)

2) Konto Lubię To! w BPH – 50 zł

Stara dobra promocja BPH, w której przez rok mamy 3% zwrotów za zakupy kartą. Miesięczny zwrot jest do 50 zł. W tym miesiącu zgarnąłem maksimum. Szkoda, że nowi klienci już nie mogą dołączyć do korzystania z tej oferty.

3) Citibank – karta kredytowa – 440 zł

Korzystam z promocji karty kredytowej, która daje zwrot za benzynę (w tym miesiącu 40 zł). Załapałem się też na fajną promocję polecania tych kart. Można było polecić jednej osobie i zgarnąć za to 400 zł. Stało się:) Wcześniej już za używanie tej karty zgarnąłem wideorejestrator. Ta promocja wciąż funkcjonuje.

To daje razem 548,21 zł. Oczywiście większość tej kwoty to 400 zł za polecenie karty kredytowej. W różnych miesiącach te zarobki są różne. Teraz zacząłem polecać Inteligo i PKO BP (to też są schematy zarabiania dostępne dla każdego). W przyszłym miesiącu powinny się z tego tytułu pojawić jakieś kwoty. Dojdzie też zwrot 2% za transakcje w mBanku, 5% za transakcje w T-mobile Usługi Bankowe, 50 zł za uruchomienie limitu kredytowego w BPH, 140 zł dodatkowej premii za skorzystanie z lokaty w Toyota Banku. Coś tam się znowu uzbiera.

Pamiętaj, Ty też możesz tak zarabiać!

siedzi z kawą

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
WYCZESANE 760 ZŁ DLA MŁODYCH Z MBANKU
PREZENTY DLA KAŻDEGO
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I TELEFON LG K8 – KOŃCÓWKA PROMOCJI
Konto Inteligo i bon 150 zł do Intersport
1 Komentarz
  • Adrian gru 8,2015 at 21:12

    robią całkiem spore wrażenie te kwoty, które udało się Tobie zaoszczędzić na rzeczach codziennych.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
INTELIGO – BEZPŁATNE KONTO Z PREMIĄ 100 ZŁ

To już druga notka w cyklu "DLACZEGO TYLKO JA MAM ZARABIAĆ? TY TEŻ ZARABIAJ!". W tym cyklu pokazuję banki, które mają...

Zamknij