sposób na bank

20% na miesiąc od ING? Dlaczego nie!

Jestem bezlitosny dla ofert banków typu „zapłacimy Ci, jeśli założysz u nas konto”. Wiadomo o co chodzi – banki są w stanie zapłacić nawet 100 czy 200 zł za zdobycie nowego klienta a potem wydoić go za pomocą różnego typu opłat, prowizji itd. My musimy być sprytniejsi:)

Wszystko zależy od tego, jak taka promocyjna oferta jest skonstruowana. Od dziś na Grouponie wabi nas ING. Za założenie Konta z Lwem i dokonanie zakupów kartą za minimum 1000 zł dostaniemy premię 200 zł. Tak jak w przypadku Alior Banku czy Inteligo, zamierzam wykorzystać sytuację – zgarnąć premię i zamknąć konto.

Dochodzimy do tematu notki. Robiąc zakupy kartą do nowego konta za 1000 zł w pierwszym miesiącu użytkowania, dostajemy 200 zł premii. Czyli wychodzi na to, że inwestując 1000 zł dostajemy 20% zwrotu + mamy zakupy.

20% zwrotu. Która lokata zapewni nam takie warunki?

I wcale nie jest tak, jak sądziłem, że ING od razu skasuje nas za używanie konta, karty i przelewy. Wystarczy spojrzeć na warunki użytkowania konta: http://www.ingbank.pl/indywidualni/konta-osobiste/direct#tab=1

Link do regulaminu promocji: http://www.ingbank.pl/promocje/konto-direct-z-premia-regulamin

Link do oferty na Grouponie: http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/ING-BANK/10884208

ps. Dziękuję Michałowi z „Jak oszczędzać pieniądze” za zachowanie oszczędnościowej czujności i poinformowanie mnie o tej ofercie.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Lokata TIK-TAK – Getinonline, Open Finance – 6,5% na 3 miesiące

Getinonline i Open Finance wracają do Lokaty TIK-TAK, która niedawno była, ale widać, że się przyjęła. Może ten zegar odmierzający...

Zamknij