PROMOCJE

ZRÓB SOBIE DŁUG NA KARCIE I…ZWIEJ

Ten produkt jest moim cichym faworytem ostatniego miesiąca. Zrób to, jeśli nie lubisz swojego banku i zgarnij przy okazji 300 zł:) Konstrukcja trochę skomplikowana, ale skoro ja zrozumiałem, to i moi czytelnicy dadzą radę.

Chodzi o kartę kredytową BPH, za którą możemy otrzymać 300 zł w bonach Sodexho. Całość już opisywałem, więc dziś tylko w skrócie. Sam zdecydowałem się na taką opcję, żeby przetestować na sobie całą procedurę. No i udało się:)

Miałem kartę kredytową w Citibanku, z której wycisnąłem już chyba wszystko. Postanowiłem ją więc użyć w procedurze przenoszenia zadłużenia do BPH.

Zwiększyłem limit w Citibanku z najniższego 1700 zł na 2200 zł. Wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna. Potem zadłużyłem kartę na 1900 zł

Teraz czas na formalności w BPH. Zobacz, co trzeba wziąć na wizytę w banku

Ale najpierw…

Najpierw trzeba złożyć wniosek przez internet. Bank oddzwania i następuje wstępna ocena zdolności kredytowej. Od czasu rozmowy mamy 2 tygodnie na zgłoszenie się do oddziału i dokończenie formalności.

W ciągu 2 dni od wizyty w oddziale i podpisania umowy, BPH spłacił moją kartę w Citibanku i zadłużenie zostało przeniesione na nową kartę w BPH. Karta jest dopiero w drodze, ale dostęp przez internet już mam. 

W ten prosty sposób spełniłem warunki do uzyskania 2 bonów Sodexho po 100 zł. Wystarczyło wyrobić kartę i przenieść zadłużenie. Trzeci bon 100 zł uzyskam, jeśli w lipcu, sierpniu i wrześniu zrobię zakupy na co najmniej 900 zł (900 zł w każdym miesiącu). To już nie jest takie łatwe. Zobaczę, czy będzie mi się chciało aż tak angażować. W końcu 200 zł już mam. Może wystarczy.

Tak czy inaczej, jeśli masz jakąś kartę kredytową i chcesz ją przenieść do innego banku i na tym zyskać, to promocja BPH jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Zakładam kartę z bonami 300 zł

 

*****

Zapraszam na:

wyjście 300 zł

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MALL.PL
BON NA 400 ZŁ ZA SKORZYSTANIE Z TEJ BEZPŁATNEJ KARTY
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO I DO 500 ZŁ ZA POLECENIA
100 ZŁ PREMII ZA KONTO W ING (KOŃCÓWKA PROMOCJI)
5 komentarzy
 • Piotr Kierus cze 30,2016 at 14:00

  Kupisz 2 samochody po 1000 zł i spoko.

  • Piotr Górnicki cze 30,2016 at 15:25

   Już załatwione. Zrobiłem trochę zakupów + zapłaciłem kartą rachunki w Żabce.

   • Piotr Kierus cze 30,2016 at 20:39

    dobry sposób!

   • Piotr Kierus lip 1,2016 at 10:46

    Tylko nie w Białymstoku.
    Tu nie ma takich rachunków.
    Czynsz 230 zł/miesiąc.

    • Piotr Górnicki lip 1,2016 at 11:03

     Ja zapłaciłem za czynsz, prąd, gaz, komórkę mojej mamy. Do tego normalne zakupy w sklepie. Wiadomo, że 1900 zł wydatków nie uzbierało mi się w 1 dzień.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
POŻYCZKI BEZ PROWIZJI

Pamiętacie, jakiś czas temu chciałem przetestować pożyczki pozabankowe. Generalnie to taki jeż, do którego lepiej nie podchodzić. Możemy mieć przed...

Zamknij