PROMOCJE

ZRÓB SOBIE DŁUG NA KARCIE I…ZWIEJ (C.D.)

No i mamy dalszy ciąg akcji „Zrób sobie dług na karcie i…zwiej”.

Przypomnę, że chodzi o kartę kredytową BPH, za którą możemy otrzymać 300 zł w bonach Sodexho. Całość już opisywałem, więc dziś tylko w skrócie. Sam zdecydowałem się na taką opcję, żeby przetestować na sobie całą procedurę. No i udało się:)

Miałem kartę kredytową w Citibanku, z której wycisnąłem już chyba wszystko. Postanowiłem ją więc użyć w procedurze przenoszenia zadłużenia do BPH.

Zwiększyłem limit w Citibanku z najniższego 1700 zł na 2200 zł. Wystarczyła jedna rozmowa telefoniczna. Potem zadłużyłem kartę na 1900 zł

Teraz czas na formalności w BPH. Zobacz, co trzeba wziąć na wizytę w banku

Ale najpierw…

Najpierw trzeba złożyć wniosek przez internet. Bank oddzwania i następuje wstępna ocena zdolności kredytowej. Od czasu rozmowy mamy 2 tygodnie na zgłoszenie się do oddziału i dokończenie formalności.

W ciągu 2 dni od wizyty w oddziale i podpisania umowy, BPH spłacił moją kartę w Citibanku i zadłużenie zostało przeniesione na nową kartę w BPH. 

W ten prosty sposób spełniłem warunki do uzyskania 2 bonów Sodexho po 100 zł. Wystarczyło wyrobić kartę i przenieść zadłużenie. Trzeci bon 100 zł uzyskam, jeśli w lipcu, sierpniu i wrześniu zrobię zakupy na co najmniej 900 zł (900 zł w każdym miesiącu). To już nie jest takie łatwe. Zobaczę, czy będzie mi się chciało aż tak angażować. W końcu 200 zł już mam. Może wystarczy.

bony Sodexho

Tak czy inaczej, jeśli masz jakąś kartę kredytową i chcesz ją przenieść do innego banku i na tym zyskać, to promocja BPH jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Zakładam kartę z bonami 300 zł

*****

Zapraszam na:

wyjście 300 zł

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNE KONTO I 3% ZWROTU ZA ZAKUPY
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO I DO 500 ZŁ ZA POLECENIA
POŻYCZKA BANKOWA 2,99%, ALE SĄ JESZCZE LEPSZE…
300 ZŁ ZA KONTO W BGŻ BNP PARIBAS

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA 3,3% NA 2 MIESIĄCE – WIEŚCI Z FRONTU

Pisałem już o tej lokacie, ale teraz sam przeszedłem procedurę zakładania i okazuje się, że jest prościej niż wcześniej opisywałem....

Zamknij