PROMOCJE

ZGARNIJ 200 ZŁ ZA PRZENIESIENIE KONTA DO CREDIT AGRICOLE

Przyznam, że nie lubię Credit Agricole. Spojrzałem, że o tym banku pisałem ostatnio w kwietniu  2015 r., zaznaczając, że odrzuca mnie od promocji z premią 1000 zł i, żebyście mnie nie zmuszali do opisania jej:)

Ale dziś to co innego. Może sam się skuszę. Chodzi o przeniesienie do Credit Agricole konta, na które jest przelewane wynagrodzenie. Moje i żony wynagrodzenie idzie do Raiffeisen POLBANK. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego konta i nie chcemy z niego rezygnować. Musiałbym najpierw przenieść wynagrodzenie do innego banku, aby potem ostatecznie przenieść je do Credit Agricole.

Ale jeśli Ty nie musisz wykonywać takich akrobacji, to dzisiejszą promocję polecam. W łatwy sposób zgarniamy 200 zł a potem oczywiście konto można zamknąć i czekać cierpliwie aż znowu będzie jakaś fajna oferta.

Zgarniam 200 zł za założenie konta

Dla kogo?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które przed przystąpieniem do promocji przez co najmniej rok nie miały konta i nie były współwłaścicielami konta w Credit Agricole. 

Oczywiście, jak to w takich przypadkach, trzeba podać swój telefon i mail oraz wyrazić odpowiednie zgody marketingowe, ale to nie jest nic dziwnego. Płacą, to chcą nas bombardować różnymi dodatkowymi ofertami.

Do promocji można przystąpić do końca marca 2017.

Zgarniam 200 zł za założenie konta

Warunki promocji

Należy założyć konto w Credit Agricole oraz podpisać pełnomocnictwo do przeniesienia konta z innego banku wraz z przelewaniem wynagrodzenia (co najmniej 3000 zł).

Mamy do wyboru kilka kont. Biorąc pod uwagę warunki tej promocji, najlepiej wybrać Konto PROSTOoszczędzające Plus. Przy wymaganym przelewaniu wynagrodzenia (co najmniej 3000 zł) i transakcjach kartą na co najmniej 500 zł, mamy bezpłatne konto, bezpłatną kartę oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli jesteś w wielu 18-27 lat i będziesz przelewał wymagane wynagrodzenie, to wystarczy, że wydasz kartą co najmniej 1 zł miesięcznie i nie będziesz płacił za konto, kartę i wypłaty z bankomatów Credit Agricole, BZWBK i Euronetu.

Zgarniam 200 zł za założenie konta

credit agricole 200 zł 1Kiedy premia?

Wynagrodzenie powinno wpływać na konto przez 3 kolejne miesiące od miesiąca następującego po założeniu konta. Jeśli więc konto zostanie założone w lutym, to wynagrodzenie powinno wpływać w marcu, kwietniu i w maju. Do końca następnego miesiąca (w tym przypadku – czerwca) premia wpłynie na nasze konto. Oczywiście do momentu otrzymania premii trzeba utrzymać konto i kartę. Potem można zrezygnować.

Przeczytaj regulamin promocji.

Zgarniam 200 zł za założenie konta

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
NEST BANK – ABSOLUTNIE DARMOWE KONTO I 4% NA LOKACIE
DLACZEGO O TYM NIE PISZĘ?
360 ZŁ PREMII ZA KONTO W MILLENNIUM
PREZENTY DLA KAŻDEGO
2 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
INTELIGO – 100 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA I 50 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO

Konto Indywidualne Inteligo to bardzo fajna propozycja. Konto wraz z kartą jest zupełnie bezpłatne, jeśli miesięcznie zrobimy zakupy kartą na co...

Zamknij