PROMOCJE

T-MOBILE – BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA + 300 ZŁ PREMII

0

Nadal trwa jedna z lepszych promocji bankowych ostatnich miesięcy. T-mobile oferuje bezpłatną kartę kredytową a do tego mocny bonus. W prosty sposób zgarniamy 300 zł, a polecający dostaje 100 zł. Do tego dochodzą zwroty za zakupy, jeśli mamy konto (lub dwa). Przy dwóch kontach możemy miesięcznie zgarnąć 50 zł zwrotów za zakupy (5%).

T-mobile stara się dorównać ofercie kart kredytowych Citibanku, gdzie można np. otrzymać wideorejestrator albo 400 zł zwrotu za zakupy. Ale powiedzmy sobie szczerze – oferty Citibanku są tak powszechne, jak wystąpienia Ryszarda Pertu w mediach. Dlatego też wiele osób nie może już z nich skorzystać, bo jest dosyć długi okres karencji, jeśli już raz się skusimy.

1Oferta T-mobile to naprawdę świeży powiew na rynku bankowym. Po pierwsze mamy bardzo dobre konto, które nic nas nie kosztuje, a daje nam 5% zwrotu za zakupy (można mieć 2 takie konta – zobacz, jak to zrobić). Koniecznie przeczytaj też o zmianach w kontach.

Konto nie jest wymagane do założenia karty kredytowej, ale na pewno warto. 

300 zł za założenie karty kredytowej

Z promocji może skorzystać każda osoba pełnoletnia, nawet obecny klient T-mobile Usługi Bankowe, który np. posiada tam konto. Oczywiście wyłączeni są pracownicy Alior Banku i T-mobile.  Osobną sprawą jest nasza zdolność kredytowa, ale przynajmniej warto sprawdzić, bo kryteria w poszczególnych bankach bywają różne.

Początkowo promocja miała trwać do 31 sierpnia, ale została przedłużona do odwołania.

Żeby uzyskać premię 300 zł, a dokładnie 300,3 zł (nie wiem dlaczego akurat tyle) musimy przede wszystkim skorzystać z polecenia dotychczasowego klienta T-mobile Usługi Bankowe. Nieśmiało sugeruję tu moją skromną osobę:)

Zakładam kartę i zgarniam 300 zł

Premia podzielona jest na 3 części:

Pierwsze 100,1 zł dostajemy, kiedy:

  • umowa o kartę kredytową zostanie zawarta w ciągu 40 dni od złożenia wniosku
  • w ciągu 60 dni od podpisania umowy nastąpi płatność kartą

Nie ma żadnych wymogów co do wartości zakupów. Oczywiście transakcja nie może być potem odwołana.

Drugie 100, 1 zł dostajemy, jeśli w miesiącu następującym po pierwszym zakupie dokonamy trzech zakupów kartą. I znów nie ma żadnych warunków co do wartości zakupów.

Trzecie 100,1 zł dostajemy, jeśli w kolejnym miesiącu znów dokonamy trzech zakupów kartą. Żadnych dodatkowych warunków.

Trzeba pamiętać, że zakup będzie się liczył jako dokonany w danym miesiącu, jeśli zostanie też rozliczony w danym miesiącu. Nie czekajmy więc z zakupami do ostatniego dnia, bo potem będzie płacz.

Każda z części premii będzie przekazana na nasz rachunek do 25 dnia następnego miesiąca.

Zakładam kartę i zgarniam 300 zł

2Ile to wszystko potrwa?

Ostatecznie na nasze 300,3 zł poczekamy łącznie kilka miesięcy. Załóżmy, że dziś klikamy w link do założenia karty. Umowę podpiszemy jeszcze we wrześniu. Także we wrześniu zrobimy pierwszą transakcję. W październiku zrobimy 3 zakupy. W listopadzie zrobimy 3 zakupy. Ostatni zwrot dostaniemy więc do 25 grudnia. Wtedy możemy zlikwidować kartę. 

Jeszcze jedna fajna rzecz – w ramach promocji karta jest bezpłatna do końca 2016 r. Dlatego też warto jak najszybciej wyrobić kartę i zgarnąć zwroty, żeby wyrobić się do końca roku.

Ile łącznie można zarobić?

Każdy polecający może polecić kartę nieograniczonej liczbie osób, natomiast premię dostanie maksymalnie za 3 osoby. Nie ma w regulaminie ograniczeń co do premii dla poleconych. Jeśli np. polecający zachęci do karty 10 osób, to każda z tych osób dostanie 300 zł a polecający dostanie premię (po 100 zł) za 3 osoby.

Do tego dochodzą zwroty za zakupy, jeśli mamy konto (lub dwa). Przy dwóch kontach możemy miesięcznie zgarnąć 50 zł zwrotów za zakupy (5%). Konto naprawdę warto założyć.

Zakładam kartę i zgarniam 300 zł

tmobile kartaPodatki

Jedyny minus. Polecający płaci 18% podatku od premii 100 zł uzyskanej z polecenia (T-mobile prześle nam PIT). Polecany nie płaci podatku za otrzymają premię 300 zł.

Zobacz pełny regulamin promocji. A tutaj regulamin programu poleceń.

*****

Zapraszam na:

tmobile karta

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
2,4% NA LOKACIE MAX BIZNES BEZ OGRANICZEŃ KWOTOWYCH
POŻYCZKI BEZ OPŁAT I OPROCENTOWANIA – STYCZEŃ
400 ZŁ ZA BEZPŁATNE KONTO W CITIBANKU
Bezpłatne konto + bon 100 zł do Decathlonu
  • W regulaminie jest napisane, że promocja na 300 zł trwa do 31 sierpnia. Na infolinii też dostałem informację, że już nieaktualne. Natomiast 100 zł można zgarnąć do 31 grudnia.

Zapisz się do newslettera

ZAPISZ SIĘ

Bądź na bieżąco!

Nowe oferty i promocje na Twoją skrzynkę mailową oraz na Facebooku.
X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
ORANGE FINANSE: BEZPŁATNE KONTO, KARTA, BANKOMATY I 3,5% NA OSZCZĘDNOŚCIOWYM

Nie miałem jeszcze okazji opisywać produktów Orange Finanse. Czas to nadrobić. Bardzo fajnie wygląda konkurencyjna oferta T-mobile Usługi Bankowe, ale...

Zamknij