PROMOCJE

MASZ STÓWKĘ? ZAŁÓŻ ATRAKCYJNĄ LOKATĘ

O Lion`s Banku pisałem już parokrotnie. Nie zawsze pozytywnie. Pojawia się pewien dysonans. Dobra oferta, a jednocześnie słaby standard obsługi. Mają czym kusić, ale jednocześnie drażnią i odstraszają.

No cóż. Trzeba nauczyć się z tym żyć. Widać, że polski private banking dalej jest pełny Januszów bankowości. Ja się przyzwyczaiłem. Trzeba wiedzieć, jak z nimi rozmawiać, żeby osiągnąć swoje i nie stracić czasu.

Ale zaraz, zaraz przecież private banking to bankowość dla bogatych? No w zasadzie… Ta tytułowa stówka to właśnie 100 000 zł. Jeśli masz, to czytaj dalej. Jeśli nie, to przejrzyj pozostałe promocje.

Lion`s Bank ma bardzo prostą ofertę lokat. Oczywiście nie wchodzimy w rozmowy o szczególnie atrakcyjnych nieruchomościach na Półwyspie Iberyjskim, tylko załatwiamy swoje i cześć.

Dla nowych klientów bank ma dwie lokaty. Najpierw ta łatwiejsza.

Lokata Welcome Online

Zakładamy przez internet. Nie potrzebujemy konta. Do wyboru mamy terminy: 1 miesiąc lub 3 miesiące. Oprocentowanie 2,35%. Kwota od 100 000 zł.

Zakładam Lokatę Welcome Online 2,35%

welcome-online

A teraz ta atrakcyjniejsza, ale trudniejsza

Lokata Welcome

Dostajemy lokatę 3% na 4 dni. Znów nie ma konieczności zakładania konta. Kwota od 100 000 zł. Niestety trzeba się wybrać do oddziału. Na szczęście tylko raz, bo w oddziale wyrobią nam dostęp przez internet i potem będziemy mogli dysponować naszymi środkami przez internet.

Zakładam Lokatę Welcome 3%

welcome

 

Wycieczka do oddziału to jest pewna niedogodność, ale ja przez to przeszedłem i żyję:) Możesz o tym przeczytać w poprzednich notkach o Lion`s Banku.

Pamiętaj, że oferta jest dla nowych klientów. Warto też sprawdzić, czy możesz z niej skorzystać, jeśli byłeś klientem Idea Banku (Lion`s Bank jest zarejestrowany jako oddział Idea Banku). W moim przypadku na miejscu w oddziale dostałem potwierdzenie, że mogę skorzystać z tej oferty mimo że wcześniej miałem lokaty w Idea Banku.

*****

Zapraszam na:

 

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
KONTO DIRECT – 120 ZŁ PREMII
WYCZESANE 760 ZŁ DLA MŁODYCH Z MBANKU
100 zł premii za konto w ING i program poleceń (do 1000 zł)
NEST BANK – ABSOLUTNIE DARMOWE KONTO I 4% NA LOKACIE

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO + SYSTEM POLECEŃ

Załóż Konto Indywidualne Inteligo, korzystając z mojego polecenia i zgarnij 100 zł.  Konto wraz z kartą jest zupełnie bezpłatne, jeśli miesięcznie zrobimy...

Zamknij