PROMOCJE

PREZENTY DLA KAŻDEGO

Co można dostać?

Rozdaję książki, scyzoryki, multinarzędzia, etui na karty. Szczególnie w książkach warto się rozejrzeć, bo do wyboru jest kilkadziesiąt tytułów. W tym momencie wszystko jest i będzie dostępne do wyczerpania zapasów. Listę prezentów będę na bieżąco aktualizował.

Co zrobić żeby dostać prezent?

1. Polub „Oszczędzanie w banku” na facebooku i zapisz się na listę mailingową, żebyśmy byli w kontakcie.

2. Wybierz książkę, scyzoryk, multinarzędzie lub etui na karty. Napisz mailem, co chciałbyś dostać (np. „tytuł książki”, „multinarzędzie”) i dlaczego. Codziennie przyznaję jedną nagrodę. Komu? Osobie, której odpowiedź najbardziej mi się podoba. Najlepiej wpisz od razu kilka rzeczy i uzasadnienia „dlaczego”, bo nie zawsze nadążam z aktualizacją bazy prezentów i mogę już czegoś nie mieć. Wystarczy, że napiszesz raz. Dlaczego? Bo po wyborze najciekawszego uzasadnienia w danym dniu niewybrane zgłoszenia przechodzą do puli na następne dni. Możesz zgłosić swój udział tylko raz.

Przykład: „potrzebuję scyzoryk, żeby wyczyścić fugi w łazience” albo „chcę mieć <<Licencję na zaliczanie>>, bo sesja się zbliża”.

Przykład: wysłałeś swoje zgłoszenie 7 stycznia, ale nie zostało ono wybrane; nie szkodzi, ma jeszcze szanse w pozostałe dni do końca miesiąca.

3. Codziennie na „Oszczędzanie w banku” na facebooku będę przedstawiał jednego zwycięzcę. Warto zaglądać, bo od dnia ogłoszenia, że wygrałeś, będziesz miał 3 dni na przesłanie mi mailem swoich danych do wysyłki nagrody. Wysyłam poleconym InPostu. A co będzie, jak w ciągu 3 dni nie wyślesz mi informacji? Nagroda przepada. Trzeba być trochę ogarniętym. 

Przykład: 9 stycznia ogłaszam, że Adam Kowalski wygrał. Adam Kowalski ma czas do 12 stycznia do końca dnia, żeby przesłać mi dane do wysyłki. Nagrodę wyślę w ciągu tygodnia od momentu otrzymania danych. Wysyłka tylko na terenie Polski.

UWAGA !!! Dane adresowe będę wykorzystywał tylko na potrzeby wysyłki. Każdy może zgłosić się do konkursu tylko raz w miesiącu. Oczywiście można próbować kombinować, wysyłając wiele zgłoszeń z różnych maili, ale nie radzę:)

Prezenty wysyłam poleconym InPost w każdy poniedziałek. Do tej wysyłki wchodzą nagrody z poprzedniego tygodnia przyznane od poniedziałku do soboty.

Zgłoszenia można przesyłać do końca stycznia 2017.

Co ma na celu ten konkurs?

Każdy może wybrać coś dla siebie. Zupełnie za darmo i bez korzystania z żadnych ofert. Oczywiście z ofert można korzystać i liczę na to, że większy ruch na stronie da mi zarobić na te prezenty, ale korzystanie z ofert to jedna rzecz, a prezenty to zupełnie co innego. Tak ma być, żeby było dobrze i tego się trzymajmy.

*****

Zapraszam na:

prezenty czekają KLIKNIJ

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
50 ZŁ Z TOYOTA BANKU DLA…DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW
100 zł premii za konto w ING i program poleceń (do 1000 zł)
KONTO IDEALNE – WSZYSTKO ZA DARMO BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW
POŻYCZKI BEZ OPŁAT I OPROCENTOWANIA – STYCZEŃ

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
100 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO I 100 ZŁ DLA POLECANEGO W T-MOBILE USŁUGI BANKOWE

T-mobile Usługi Bankowe wpadł w jakiś ciąg promocji, ale wcale się nie skarżę, bo to dobre oferty:) Nadal trwa promocja...

Zamknij