PROMOCJE

CO O TYM MYŚLISZ?

Nieustannie od prawie dwóch lat naklejka na szybie mojego samochodu wywołuje podobne reakcje. Te reakcje są podobne do niektórych komentarzy na blogu. O co chodzi?

No to gdzie te pieniądze?

Stacja benzynowa, parking przy sklepie – podobne reakcje. Chcemy wszystko szybko, już. Pieniądze leżą na ulicy, ale trzeba się po nie przynajmniej schylić. Jeśli chcesz otrzymać pensję, to musisz pracować przez cały miesiąc i wtedy pracodawca łaskawie rozważy wypłatę. A przy promocjach bankowych nie chcemy czekać. Dlaczego?

Nie ma nic za darmo

To częsty komentarz do moich notek. Szczególnie na facebooku pod postami, które za dodatkową opłatą kieruję do osób, które nie miały jeszcze ze mną do czynienia. Rozumiem to. Ktoś mnie nie zna. Ciężko jest zdobyć zaufanie obcej osoby. 

Kiedy już ktoś zacznie się zastanawiać czy sięgnąć po te pieniądze leżące na ulicy, to jednak ręka kilka razy mu zadrży. Zgadza się – nie ma nic za darmo. Żeby zgarnąć jakieś pieniądze, bony prezenty w promocji, trzeba spełnić różne warunki.

Ale od tego ja tu jestem. Podstawowa zasada – nie polecam promocji, które uważam za podejrzane lub po prostu mało opłacalne. Kiedy się da (jeśli jestem uprawniony do skorzystania z oferty), to przechodzę całą procedurę, żeby wykryć ewentualne haczyki. Czasem w praktyce wychodzi, że jednak nie warto. Ale często warto i takie właśnie oferty opisuję.

Jak tam marzec?

Niestety z wielu promocji nie mogę skorzystać, bo są tylko dla nowych klientów, nowych środków, dla osób w określonym wieku itp. Ale trochę jednak daje się wyszarpnąć.

W marcu wpadło:

  • 2×25 zł za zakupy kartami do kont T-mobile Usługi Bankowe

Mam tam 2 konta. Do każdego mam zwrot 5%. Kartą do każdego konta wydaję 500 zł i mam pełny zwrot. Razem 50 zł. W zasadzie oferta dalej jest aktualna, ale warto poczekać do maja. Zobaczymy, co wymyślą.

  • 75 zł z Citibanku.

Ofertę opisuję w tej notce. Jeszcze można skorzystać.

  • Bon 100 zł do wydania w Carrefourze

Tej oferty już nie ma. Nagrodę dostałem za korzystanie z karty kredytowej T-mobile Usługi Bankowe.

Ziarnko do ziarnka, zebrało się w marcu 225 zł. Jak dla mnie ok.

Czy korzystałeś kiedyś z opisywanych przeze mnie promocji. Co sądzisz?

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
Bezpłatne konto, karta podarunkowa 100 zł do Rossmanna i 300 zł zwrotu za zakupy
KONTO DIRECT – 120 ZŁ PREMII
PREZENTY DLA KAŻDEGO
T-MOBILE USŁUGI BANKOWE – TERAZ WARTO DOCISNĄĆ

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I TELEFON LG K8 – KOŃCÓWKA PROMOCJI

To już końcówka tej rewelacyjnej promocji. Bezpłatna karta kredytowa a do niej telefon LG K8. Nagroda gwarantowana dla każdego po...

Zamknij