NOWY KONKURS – KONSULTACJE SPOŁECZNE

Dla osób niezorientowanych w temacie przedstawiam zasady dotychczasowych konkursów:

konkurs z nagrodą 500 zł

konkurs z nagrodą 1000 zł

Chciałbym Cię dziś poprosić o opinię odnośnie nowej edycji konkursu. Zobaczyłem, że osoby, które aktywnie brały udział w pierwszej edycji (styczeń-czerwiec 2015), w następnej edycji już raczej nie były widoczne. I ja to rozumiem, bo ile można działać na takich obrotach? Czyli powstaje problem pewnego „przeciążenia” czy też „wypalenia” osób, które do tej pory korzystały. Jednocześnie to są osoby, które jakoś tam mnie poznały od dobrej strony, że te obietnice z książkami to tak naprawdę:) A widzę, że wcale nie jest tak łatwo przekonać ludzi do tego, że daję coś bez płacenia. Często jak reklamuję się na różnych grupach na FB, to widzę komentarze, że nie ma nic za darmo i na pewno naciągam ludzi na jakieś płatne SMSy czy coś podobnego.

Oczywiście chciałbym, żeby grono czytelników, którzy korzystają z moich promocji rozszerzało się, ale też pomyślałem, żeby zrobić ukłon dla tych dotychczasowych „wypalonych”.

Wymyśliłem, żeby w tym półroczu zachęcać czytelników do polecania produktów finansowych rodzinie i znajomym. Tak jak do tej pory za każde potwierdzenie dawałbym książkę lub gadżet, ale też nagroda należałaby się za to, że ktoś kogoś poleci.

Np. jest promocja karty kredytowej Citibanku. Piszesz do mnie, że ktoś z rodziny lub znajomy (imię i nazwisko) niedługo przyśle mi jakieś potwierdzenie. Wtedy nagrodę dostajesz Ty i ta osoba.

Byłaby też akcja z większą nagrodą po zakończeniu półrocza. Cząstkowe nagrody będą mnie drożej kosztowały, bo zamiast jednej książki, dwie osoby dostaną łącznie dwie książki, więc byłoby to nie 1000 zł a 500 zł. I żeby osoby polecające nie były poszkodowane, to punkt w konkursie dostawałby i polecający i polecany. Czyli jeśli skorzystasz sam z jakiegoś produktu i potem komuś polecisz, to masz łącznie 2 punkty w konkursie o 500 zł (jeden za skorzystanie samemu i jeden za polecenie) i 2 „małe” nagrody. Jeśli tylko komuś coś polecisz, to będzie dla Ciebie 1 punkt w konkursie i 1 „mała” nagroda (jednocześnie polecany dostaje „małą” nagrodę i punkt za skorzystanie).

Jest też pomysł dodatkowej nagrody po półroczu dla najlepszego polecającego. To byłoby 250 zł. Oczywiście można będzie wygrać w obu klasyfikacjach.

I jeszcze jedna kwestia. Zakładam, że może znudziły Wam się już książki. Staram się, żeby był duży wybór, ale niektórzy może już mają to, co chcieli, a inne pozycje ich nie interesują. Książki nadal będą, ale myślę też o nowych rzeczach. Będą wizytowniki lub etui na karty płatnicze. Szukam też nowych multinarzędzi. A do akcji specjalnych z wyjątkowymi produktami bankowymi planuję powrót powerbanków. Jakieś sugestie?

Z góry dziękuję za wszelkie pomysły :)pomysł

Udostępnij na:
  • Facebook
  • Wykop
  • Google +
X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤