PROMOCJE

NEST BANK – ABSOLUTNIE DARMOWE KONTO I 4% NA LOKACIE

Mamy nową markę w polskiej bankowości. Znika bankSMART i Biz Bank a na rynek wchodzi Nest Bank. Polecałem bankSMART, więc i Nest Bank będę polecał. Dlaczego? Bo ma dobrą a przy tym przejrzystą ofertę.

Niewiele mamy już w polskiej bankowości kont (i kart do nich), które są za darmo bez żadnych warunków. Ale są. Opisywałem jakiś czas temu konto w Volkswagen Banku, było też konto w Orange Finanse.

No i jeszcze mamy świeże Nest Konto. Samo konto i karta są bezpłatne bez żadnych warunków. Do tego nie płacimy prowizji za wypłaty z bankomatów w Polsce a za granicą tylko 5 zł.

Zakładam konto w Nest Banku

Wystarczy wejść na stronę banku i zobaczysz, że nie ma tam drobnych druczków, gwiazdek czy innych haczyków wszechobecnych w innych bankach. I to naprawdę może się podobać.

bankSMART nie miał oddziałów. Nest Bank kreuje się na bank dla rodzin, więc oddziały są. Tak jak patrzę po Warszawie, to nowy bank przejął po prostu placówki dotychczasowego Biz Banku. Nie jest tego wiele. W całym kraju jest 20 oddziałów i placówek partnerskich. Nie szkodzi. I tak wszystko można zrobić przez internet.

Proces zakładania Nest Konta jest bardzo prosty. Tak jak w wielu innych bankach po prostu klikasz odpowiedni link i rozpoczynasz procedurę. Umowa może być zawarta przez przelew weryfikacyjny z innego banku lub możesz ją podpisać przy wizycie kuriera.

Zakładam konto w Nest Banku

NEST KONTO
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty
0 zł za przelewy krajowe
0 zł za korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce

nest-konto

Fajnie, że za darmo, ale co się zyskuje?

Bank ma bardzo dobrą ofertę dotyczącą oszczędzania. Możemy skorzystać z konta oszczędnościowego lub atrakcyjnych lokat

Nest Oszczędności
0 zł za prowadzenie
0 zł za pierwszy w miesiącu przelew na SMART Konto
5 zł za kolejne w miesiącu przelewy na SMART Konto
2,25% do kwoty 50 000 zł, 2% dla wyższych kwot

nest-oszczednosci

Nest Lokata Nowe Środki
2,6% na 3 lub 6 miesięcy
minimalna kwota 1000 zł

nest-lokata-nowe-srodki

Nest Lokata Witaj

Oferta dla nowych klientów. Lokatę można założyć w ciągu miesiąca od momentu założenia konta. To klasyczny wabik dla nowych klientów z ograniczeniem do 10 000 zł, ale zawsze coś. Przynajmniej raz się skorzysta.

nest-lokata-witaj

Szkoda, że nie ma programu poleceń, który był w bankSMART. Można było zgarnąć 85 zł za każde polecenia konta. Przypuszczam, że w nowym banku ta opcja wkrótce się pojawi.

ps. Celowo nie wspominam o produkcie Nest Rodzinne Oszczędności. Nie chcę się wiązać z bankiem na długie lata i nikomu tego nie polecam, chociaż oferta wygląda obiecująco.

Zakładam konto w Nest Banku

*****

Zapraszam na:

nest-bank-1

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
INTELIGO – 100 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA I 50 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO
ZNOWU TO ZROBILI. 5% ZWROTU ZA ZAKUPY.
KONTO DIRECT – 120 ZŁ PREMII
BEZPŁATNE KONTO I 3% ZWROTU ZA ZAKUPY
2 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
OSZCZĘDŹMY SOBIE WSTĘPY – PRZEJDŹMY DO RZECZY

Dziś Światowy Dzień Oszczędzania. Oszczędźmy sobie zatem wstępy i przejdźmy do rzeczy.  Pozostało mi jeszcze sporo książek i pozostałych prezentów...

Zamknij