PROMOCJE

Millennium Bank – 560 zł premii, 2,5% na koncie oszczędnościowym i szansa na 1500 zł

MoneyMania 10

Mamy 10 edycję MoneyManii, w której jest do założenia Konto 360º w Millennium. Na wejściu dostajemy premię 100 zł, potem do zgarnięcia jest bon 100 zł do wydania na wakacje.pl, następnie zwroty za transakcje (łącznie 360 zł) i jeszcze szansa na 1500 zł. Do tego konto oszczędnościowe 2,5% do 100 000 zł.

Zaraz po kolei omówię poszczególne elementy. Do wzięcia jest sporo, ale nie wszystko mi się podoba. Mimo wszystko warto wziąć udział.

Z promocji mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które nie miały konta w Millennium od 1 kwietnia 2015 r. Dotyczy to też współposiadacz i pełnomocników. Ostro w porównaniu z poprzednimi promocjami.

Przeczytaj regulamin promocji.

Premia 100 zł + bon 100 zł

  1. Rejestrujemy się na stronie promocji. Jeśli brałeś udział w którejś z poprzednich edycji MoneyManii, to wystarczy się zalogować.
  2. Składamy wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student (do 28 maja 2017) i akceptujemy wszystkie zgody marketingowe.
  3. W pierwszym etapie do zgarnięcia jest premia 100 zł, która będzie przelana na konto + bon 100 zł do wydania na wakacje.pl. Żeby zdobyć obie nagrody, musimy w czerwcu i w lipcu zasilić konto kwotą 1000 zł i wykonać co najmniej jedną transakcję kartą lub blikiem w każdym z miesięcy.
  4. Do końca lipca trzeba na stronie konkursowej wpisać nr konta do przelewu.
  5. Do 10 sierpnia dostaniemy informację, że nagrody się należą (będzie tam kod na 100 zł do wakacje.pl) a do 16 sierpnia ma dojść przelew.

Swoją drogą to od razu nie spodobało mi się, że jedna stówka jest do wydania na wakacje.pl. To nie dla mnie. Natomiast niewątpliwą lipą jest to, że tę stówkę mamy do dyspozycji dopiero 10 sierpnia. Wykorzystamy ją pewnie dopiero na kolejne wakacje (dobrze, że bon ważny jest przez rok).

Nagroda 1500 zł

Są 4 nagrody po 1500 zł w dodatkowym konkursie. Niestety znów do wydania na wakacje.pl, ale za to warunki proste. Trzeba tylko dobrze trafić. Należy zainstalować aplikację mobilną banku, w czerwcu i w lipcu zrobić po 5 transakcji blikiem. 1500 zł wygra 90, 180, 27 i 360 osoba, która spełni warunki.

Premia 360 zł

Przez 6 kolejnych miesięcy od miesiąca następującego po założeniu konta można korzystać  ze zwrotów za zakupy kartą lub BLIKiem. W każdym miesiącu możemy otrzymać 60 zł.

Za transakcje kartą przysługuje nam zwrot 2% (do 30 zł), a za transakcje BLIKiem zwrot 5% (też do 30 zł).

Żeby uzyskać zwrot za dany miesiąc, trzeba:

  • wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIKiem
  • zasilić konto kwotą co najmniej 1000 zł
  • zalogować się do aplikacji mobilnej 

Oczywiście transakcja, która ma dać nam zwrot, musi zostać rozliczona w danym miesiącu.

Zwrot nastąpi do końca następnego miesiąca.

Zakładam konto 360° lub Konto 360º Student

Plusy konta 360°:
– bezpłatne prowadzenie konta
– bezpłatna karta do konta
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
– dodatkowe Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5%  do kwoty 100 000 zł gwarantowanym przez 3 miesiące
– Pakiet Bardzo Pomocny

Konto 360º Student
Konto dla osób w wieku 18 – 26 lat. Nie ma wymogu zasilania go kwotą 1000 zł. Będzie bezpłatne pod warunkiem wykonania jednej transakcji kartą miesięcznie.

Plusy są ewidentne, ale…

…należy się Wam pewne wyjaśnienie. Jako że banki nie są instytucjami charytatywnymi, to jednak nie ma nic za darmo. Natomiast naszym celem jest takie ominięcie haczyków, żeby jednak nic nie zapłacić:)

Pierwsze trzy wymienione przeze mnie plusy, czyli: bezpłatne prowadzenie konta, bezpłatna karta do konta, bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie obwarowane są dwoma warunkami: trzeba miesięcznie wpłacić na konto 1000 zł oraz wykonać jedną operację kartą. To nie powinien być problem. Kiedy miałem Konto 360º, to po prostu przelewałem 1000 zł  i zaraz te pieniądze wracały na inne konto. Zostawiałem w Millennium tylko niewielką kwotę potrzebną na zrealizowanie jednej płatności kartą. No i mamy warunki spełnione:)

Zakładam konto 360° lub Konto 360º Student

Konto Oszczędnościowe Profit

Przy zakładaniu Konta 360º możemy sobie założyć Konto Oszczędnościowe. Jest ono oczywiście bezpłatne. Do końca lutego jest promocja oprocentowania tego konta. Bank daje 2,5% gwarantowane przez 3 miesiące do kwoty 100 000 zł. To bardzo przyzwoite oprocentowanie. Od momentu zdeponowania środków mamy 3 miesiące gwarancji, że oprocentowanie nie spadnie. Jednocześnie nie jesteśmy związani umową jak na lokacie i możemy w każdej chwili skorzystać z naszych oszczędności. Trzeba tylko pamiętać, że tylko jeden przelew z Konta Oszczędnościowego na Konto 360º jest bezpłatny. Za każdy następny zapłacimy 7,5 zł.

Pakiet Bardzo Pomocny…

…składa się z dwóch części: Assistance Domowego i Assistance Medycznego. Nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda. Warto poczytać warunki, z czego można skorzystać. To może się okazać sporą pomocą w nieoczekiwanych sytuacjach. I jeszcze uwaga na haczyk. Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny tylko w pierwszym roku funkcjonowania konta. Potem kosztuje 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście w każdej chwili można z tego zrezygnować.

I jeszcze warto wspomnieć…

…o jednej pułapce. W momencie zakładania konta i karty dostajemy od banku ubezpieczenie karty. Ubezpieczenie jest darmowe, ale tylko w ciągu pierwszego miesiąca. Potem kosztuje 2,99 zł / miesiąc. Możemy z niego zrezygnować dopiero, jak dostaniemy kartę. Warto o tym pamiętać, żeby nie narażać się na niepotrzebne koszty.

Podsumujmy jeszcze raz

Millennium Bank
Konto 360º
– bezpłatne prowadzenie konta
– bezpłatna karta do konta
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce (pierwsze trzy korzyści pod warunkiem comiesięcznej wpłaty 1000 zł i jednej operacji kartą)
– dodatkowe Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% do kwoty 100 000 zł gwarantowanym przez 3 miesiące
– Pakiet Bardzo Pomocny

Konto 360º Student
Konto dla osób w wieku 18 – 26 lat. Nie ma wymogu zasilania go kwotą 1000 zł. Będzie bezpłatne pod warunkiem wykonania jednej transakcji kartą miesięcznie.

Zakładam konto 360° lub Konto 360º Student

Pamiętam jak wcześniejsze promocje z płatnościami BLIKiem traciły na swojej atrakcyjności, bo było jeszcze mało sklepów, które akceptowały transakcje BLIKiem. To się zmienia na lepsze. BLIK jest już w Auchan, na Orlenie, w wielu sklepach internetowych. Jest coraz lepiej.

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
DLACZEGO O TYM NIE PISZĘ?
100 ZŁ PREMII ZA KONTO W ING (KOŃCÓWKA PROMOCJI)
KONTO Z ŁATWĄ PREMIĄ 100 ZŁ
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO + SYSTEM POLECEŃ
2 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
300 ZŁ DO WYDANIA NA ALLEGRO ZA SKORZYSTANIE Z BEZPŁATNEJ KARTY

Bezpłatna karta kredytowa a do niej bon 300 zł do wydania na Allegro. Nagroda gwarantowana dla każdego po spełnieniu prostych...

Zamknij