PROMOCJE

MAM TABLET OD BNP PARIBAS. CO TERAZ?

No i w końcu po wielu trudach otrzymałem dziś tablet wygrany w ramach akcji BNP Paribas. Dopiero co wracałem do sprawy i się ruszyło.

W internecie ludzie żartują, że firma kurierska musiała zatrudnić nowych kurierów, żeby obsłużyć takie wielkie zamówienie:)

Kurierzy pracują a ja tymczasem przedstawiam swój egzemplarz:

201411211167

Powstał jednak pewien dylemat

A co jeśli tablet się zepsuje? Za obsługę gwarancyjną odpowiedzialna jest firma Regenersis, która na swojej stronie deklaruje, że:

regenersis

A ja co mam zrobić, jeśli tablet się zepsuje? Przecież nie mam dowodu zakupu ani podbitej gwarancji.

Zadzwoniłem do firmy Regenersis. Wytłumaczyłem, że chodzi o tablety z konkursu, które nie mają dowodu zakupu i wypełnionej gwarancji. Pan musiał sprawdzić i po jakimś czasie wrócił z informacją, że mają listę określonych numerów serii, które są obsługiwane bez wymaganych dokumentów. Nie umiał mi powiedzieć czy tablety od BNP Paribas są na tej liście. Mam nadzieję, że są. 

No to teraz przejdźmy do spraw ciekawszych

Tablet jest a konto nie za bardzo mi się przyda. Korzystam ze zwrotu 3% za zakupy na allegro i to wszystko. Przez te kilka miesięcy od sierpnia to było od kilku do kilkunastu zł / m-c. Wg regulaminu promocji konta nie można zamknąć w ciągu 12 miesięcy od założenia. Inaczej bylibyśmy obciążeni karą wartości tabletu (400 zł). Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zlikwidować kartę do konta. Wtedy nie trzeba będzie pamiętać o miesięcznych transakcjach kartą na kwotę 200 zł. Nie unikniemy jednak miesięcznej wpłaty na konto w wysokości co najmniej 1000 zł. Jeśli tego nie zrobimy, to będzie opłata 9 zł.

Ale ja nie o tym chciałem

Przy okazji chciałbym ogłosić, że nie tylko konto, ale tablet też nie jest mi do niczego potrzebny. Jeden już mam. Wygrałem go w promocji CitiBanku na początku roku. Jeśli ktoś chce taki za założenie karty kredytowej, to jest teraz kolejna edycja

A jak ktoś chce kupić mój egzemplarz, to chętnie sprzedam. Tablet nie był otwierany. Jest w oryginalnie zapakowanym pudełku. Specyfikację techniczną znajdziesz tu. Cena 300 zł z wliczoną przesyłką. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o podejściu moich rodziców do pieniędzy i w ogóle do życia.

 

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
300 ZŁ ZA KONTO W BGŻ BNP PARIBAS
2,4% NA LOKACIE MAX BIZNES BEZ OGRANICZEŃ KWOTOWYCH
BEZPŁATNE KONTO I 3% ZWROTU ZA ZAKUPY
INTELIGO – 100 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA I 50 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO
2 komentarze
  • Marek Stasiak lis 21,2014 at 19:47

    Mam pytanie, w jakim przypadku jest naliczany 3% zwrot na koncie w BNP. Bo albo coś robię nie tak albo muszę coś zareklamować. Z góry dziękuję za info.

    • Piotr Górnicki lis 24,2014 at 17:03

      Zwrot 3% realizowany jest za transakcje internetowe dokonane za pomocą PayU. Oto lista sklepów, w których można płacić za pomocą PayU. 20 listopada dostałem zwrot za październik. Proszę pamiętać, że zwrot należy się jedynie wtedy, gdy wpłacamy na konto 1000 zł / m-c

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
BRAŁEŚ UDZIAŁ W PROMOCJI MERITUM BANKU? CZAS NA DALSZE KROKI

Pamiętacie akcję Meritum Banku i Comperii "Comperia Bonus 2"? Pierwszym etapem było założenie założenie konta i lokaty w Meritum Banku....

Zamknij