PROMOCJE

LOKATA 4% NA 3 MIESIĄCE

 

Wydawało mi się to niemożliwe, ale jednak. Ostatnio po dłuższym czasie włączyłem ponownie reklamę Lokaty HAPPY w Idea Banku i zaobserwowałem spore zainteresowanie tą propozycją.

Zakładam Lokatę HAPPY 4% na 3 miesiące

Stwierdziłem więc, że warto przypomnieć, z czym mamy do czynienia. Lokata HAPPY to klasyczna lokata dostępna dla nowych klientów. Takie lokaty są w wielu bankach. Przeważnie mają spore ograniczenia kwotowe. Chodzi o to, żeby przyciągnąć klienta a potem zachęcić go do skorzystania z kolejnych produktów.

W naszym przypadku lokata może być założona na kwotę od 1000 do 10 000 zł. Na szczęście nie trzeba przy tym zakładać konta i wszystko można załatwić przez internet.

To obecnie najlepsza oferta wśród lokat na 3 miesiące.rowerek - samochód poziom

Idea Bank
Lokata HAPPY
4% na 3 miesiące
oprocentowanie stałe / od 1000 do 10 000 zł / nie trzeba mieć konta / kapitalizacja odsetek na koniec okresu / dla nowych klientów

Zakładam Lokatę HAPPY 4% na 3 miesiące

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie testuję aplikację mytaxi.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
400 ZŁ ZA BEZPŁATNE KONTO W CITIBANKU
T-MOBILE USŁUGI BANKOWE – TERAZ WARTO DOCISNĄĆ
Bezpłatne konto + bon 100 zł do Decathlonu
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MORELE.NET
1 Komentarz

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KONTO GODNE POLECENIA, BZWBK – 4% NA KONCIE I 100 ZŁ PREMII

  Do szczególnych entuzjastów BZWBK nie należę, chociaż z rozrzewnieniem wspominam niegdysiejszą promocję Konta Godnego Polecenia, w której można było...

Zamknij