PROMOCJE

LOKATA 3,2% NA 3 MIESIĄCE

 

Ostatnio zacząłem przypominać suchary bankowe – oferty będące na rynku od dawna, ale wciąż cieszące się popularnością. Była już Lokata HAPPY Idea Banku

Dziś mam do zaproponowania Lokatę Bezkarną w BGŻOptima. Lokatę pewnie już wszyscy znają (3,2% na 3 miesiące, możliwość zerwania w trakcie bez utraty odsetek).

BGŻOptima
Lokata Bezkarna
4% na 3 miesiące
oprocentowanie stałe / od 1000 do 100000 zł / trzeba mieć konto / kapitalizacja odsetek na koniec okresu / nieodnawialna /książka, multinarzędzie lub scyzoryk w prezencie ode mnie / 

Załóż lokatę 3,2% na 3 miesiące

 

265jOd dawna korzystam z BGŻOptima. Korzysta też moja żona. I tu jest ból, bo teraz bank robi dobrą promocję dla nowych klientów. Mamy dobrą lokatę 3,2% na 3 miesiące. Dodatkowo można ją zerwać w każdym momencie bez utraty odsetek. 3,2% na lokacie, która zachowuje się jak konto oszczędnościowe, to już jest bardzo dobre osiągnięcie. Ja od siebie dodaję książkę, multinarzędzie lub scyzoryk.

Haczyki?

No właśnie nie ma żadnych haczyków. Albo jeden mały jednak jest, żeby nie było tak bezproblemowo. Trzeba założyć konto. Ale tu dobra informacja. Konto jest zupełnie bezpłatne i tak pewnie pozostanie (od  kiedy od 2011 r. jestem w BGŻOptima, tak jest).

Wygoda

Wszystko załatwiamy przez Internet. Weryfikacja danych do założenia konta odbywa się za pomocą przelewu z innego banku. Trzeba pamiętać, żeby przy składaniu wniosku do BGŻOptima podać te same dane, które były podawane w banku źródłowym. Przeważnie mogą wychodzić różnice między adresem zamieszkania i zameldowania. To jedyny obszar newralgiczny. Poza tym wszystko odbywa się prosto i gładko.

Załóż lokatę 3,2% na 3 miesiące

ps. Jednocześnie Lokata Bezkarna jest dostępna w promocji na Grouponie. Można tam zyskać 150 zł, ale niestety premia nie jest wypłacana w „realnych” pieniądzach tylko w zasileniu środków Groupon. Nie polecam tego rozwiązania, ale jak ktoś już koniecznie chciałby…

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o sokach nie z koncentratu.

lokata bankowa

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MALL.PL
ZNOWU TO ZROBILI. 5% ZWROTU ZA ZAKUPY.
100 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO I 100 ZŁ DLA POLECANEGO W T-MOBILE USŁUGI BANKOWE
400 ZŁ ZA BEZPŁATNE KONTO W CITIBANKU
1 Komentarz

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
300 ZŁ ZWROTU ZA ZAKUPY – TO KONTO JEST REWELACYJNE

  W poprzedniej notce zwróciłem uwagę na rewelacyjny produkt z T-mobile usługi bankowe, ale wydaje mi się, że ta informacja...

Zamknij