Nowe PROMOCJE

KONTO R-ALLEGRO – RAIFFEISEN POLBANK – NAGRODA 180 ZŁ

0

Jeszcze do końca lutego Raiffeisen Polbank ma całkiem fajną promocję. Rzecz jest dla osób, które korzystają z Allegro i nie są jeszcze klientami banku, no i oczywiście mają mocne nerwy, bo niestety nie obędzie się bez wizyty w oddziale.

Ja się niestety nie załapię, bo już jestem klientem Raiffeisen Polbank. A szkoda, bo z Allegro korzystam często. Bank doprecyzowuje, że niekoniecznie łapią się tylko nowi klienci, ale też tacy, którzy nie mieli od 14 listopada 2013 w Raiffeisen Polbanku żadnych produktów depozytowych i kredytowych.

Co trzeba zrobić?

108Żeby dostać od banku 100 zł, trzeba do końca lutego złożyć wniosek o otwarcie konta. I ważne jest, żeby skorzystać z konkretnego kanału: https://wnioski.raiffeisen.pl/konto_allegro lub r.allegro.pl . W regulaminie promocji jest zapis, że wnioski złożone w inny sposób np. w oddziale nie będą premiowane. Po złożeniu wniosku trzeba zawrzeć umowę konta (tylko konto indywidualne) i umowę o kartę. Oczywiście w czasie trwania promocji nie można tej umowy zerwać.

Dodatkowo trzeba zasilić konto kwotą 500 zł i wykonać z tego konta (przez PayU) co najmniej 1 zakup na Allegro na co najmniej 100 zł.

Nagrodę 100 zł dostaniemy do 20 marca.

Co jeszcze można zyskać?

Druga część promocji dotyczy comiesięcznych zwrotów za zakup rzeczy na Allegro. Jeśli w danym miesiącu kupimy jedną rzecz za co najmniej 100 zł, to do 15 dnia następnego miesiąca dostaniemy od banku 20 zł. Ta część promocji będzie obowiązywała do końca maja. Jeśli chcemy zgarnąć jak najwięcej, to warto się spieszyć z założeniem konta. Można jeszcze wykorzystać 4 miesiące (luty, marzec, kwiecień, maj), co daje nam maksymalnie 80 zł.

Teraz widzimy, że konto da zarobić nawet 180 zł, ale tylko osobom, które robią na Allegro regularnie duże zakupy. Dla wielu kwota 100 zł za przedmiot na Allegro może być nie do przeskoczenia. Ja np. sporo kupuję na Allegro, ale są to tańsze rzeczy. W ciągu miesiąca to jest na pewno ponad 100 zł, ale nie za jednym razem. 

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl i poczytaj o teście tanich podróbek Ptasiego Mleczka.

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
PROSTE 200 ZŁ Z BZWBK
Konto Inteligo i bon 150 zł do Intersport
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA CITIBANK I TELEFON LG K8
NEST BANK – ABSOLUTNIE DARMOWE KONTO I 4% NA LOKACIE

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
RAIFFEISEN POLBANK – WIZYTA W ODDZIALE

Justyna Kowalczyk ma złoto w Soczi. Powinna oprócz reklamowania banku zrobić im szkolenia z szybkości działania. Nie byłem nigdy w...

Zamknij