PROMOCJE

KONTO IDEALNE – WSZYSTKO ZA DARMO BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW

Konto Idealne – właśnie tak się nazywa i nazwa wcale nie jest na wyrost. Dla mnie najważniejsze jest to, że za darmo jest samo konto i karta (bez żadnych warunków) i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Konto można założyć przez internet. Jedną z metod jego założenia jest moja ulubiona metoda przelewu weryfikacyjnego z innego konta.

Zakładam Konto Idealne

I jeszcze jedna fajna rzecz. Do Konta Idealnego dostajemy konto oszczędnościowe, np. Konto Zośka. Nazwa jak nazwa – dla mnie zupełnie od czapy i niepasująca do bankowości, ale konto i tak jest fajne. Przy odpowiednim systematycznym zasilaniu mamy 3% w skali roku.

1

Jest jeszcze Idea Hub. To przestrzeń coworkingowa dostępna w na razie w paru miejscach w kraju (Łódź, Kraków i 3x Warszawa). W Warszawie przejeżdżam często koło Idea Hubu na Powiślu. Na pewno z zewnątrz przyciąga kolorami. A wewnątrz można zorganizować (jeśli jesteś klientem banku) spotkanie biznesowe, skorzystać z internetu, urządzeń biurowych czy świeżych gazet biznesowych.

Zakładam Konto Idealne

Idea Bank
Konto Idealne
0 zł za prowadzenie
0 zł za używanie karty 
0 zł za wypłaty z bankomatów Idea Banku

Zobacz pełną tabelę opłat i prowizji

2

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
DLACZEGO O TYM NIE PISZĘ?
PREZENTY DLA KAŻDEGO
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MORELE.NET
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO + SYSTEM POLECEŃ
1 Komentarz

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
T-MOBILE USŁUGI BANKOWE – TERAZ WARTO DOCISNĄĆ

T-mobile usługi bankowe szaleje z promocjami. W prosty sposób zgarniamy 300 zł, a polecający dostaje 100 zł. To już końcówka...

Zamknij