PROMOCJE

KARTA KREDYTOWA CITIBANK – TABLET W PREZENCIE

Citibank nie przestaje nas zasypywać promocjami swoich kart kredytowych. W zasadzie to już mogłoby stać się nudne, ale na szczęście promocje są bardzo atrakcyjne:)

W tym miejscu przypominam, że nadal aktywna jest promocja, gdzie dostajemy od banku 200 zł. I od razu mówię, że jest to bardziej korzystna opcja od dzisiejszej propozycji. Zaraz zobaczycie.

Dzisiejsza propozycja wygląda tak: zakładasz kartę kredytową w Citibanku, spełniasz warunki i dostajesz od nich tablet. Od razu informuję, że tablet jest ten, co zwykle – Samsung Galaxy Tab3 Lite.

1

Jak dostać tablet?

1. Zakładasz kartę kredytową, korzystając z mojego linku.

2. Wykonujesz kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 1000 zł w ciągu miesiąca od daty podpisania przez bank umowy o kartę. To muszą być „normalne” zakupy w sklepie. Nie może to być np. płatność kartą rachunku za prąd przez internet czy pobranie pieniędzy z bankomatu. Nie liczą się też odwołane transakcje np. kupujesz spodnie i je zwracasz.

Kolejny warunek to musisz w ciągu tych 30 dni co najmniej raz zalogować się do systemu transakcyjnego karty.

I już. Żadnych dodatkowych warunków. Oczywiście pamiętaj o spłaceniu karty w terminie, żeby nie płacić odsetek:) Na spłatę masz 56 dni, co jest dodatkowym atutem karty, bo na prawie 2 miesiące otrzymujesz darmowy kredyt.

watch-471762_1280Kiedy dostanę tablet?

Jeśli spełnisz warunki, to bank poinformuje Cię mailem, że nagroda się należy. Mail będzie wysłany w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Tablet zostanie wysłany w ciągu 30 dni od tego maila.

I oczywiście wtedy zgłaszasz się do banku, żeby zlikwidować kartę. Do niczego już Ci nie jest potrzebna.

I jeszcze jedna dobra informacja – od nagrody nie płacisz podatku. Płaci go za Ciebie bank z własnych pieniędzy. Przeczytaj regulamin oferty „Karta kredytowa Citibank z tabletem.

Trzeba pamiętać!

Zaraz po rejestracji przez internet, będzie dzwonił ktoś z banku. Tym razem nie mamy wyboru co do karty. To musi być Citibank World Mastercard

Nie zgadzaj się też w trakcie rozmowy na dodatkowe propozycje typu ubezpieczenie karty, konto, obsługa telefoniczna itd., żeby nie musieć za coś dodatkowo płacić.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każdy, kto nie miał głównej karty kredytowej Citibanku od początku 2013 r. Szkoda – sam bym skorzystał:) Nie mogą korzystać też pracownicy Citibanku.

Są też wymagania co do wieku i zatrudnienia. Przeczytaj o tym w załączniku do regulaminu (3 strona). Niestety trzeba pokazać zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT albo inne podobne wynalazki.

Zakładam kartę, zgarniam tablet

To jest promocja, w której wszyscy zyskują:  – Ty dostajesz tablet  – ja dostaję prowizję za nowego klienta banku – bank zyskuje nowego klienta Myślę, że zgodzisz się ze mną – takie okazje nie trafiają się często, więc działaj – załóż kartę.

ps. Pamiętaj, wujek Piotr ostrzega! Jeśli masz problemy finansowe, to karta kredytowa nie jest dla Ciebie. Poradź sobie najpierw z kredytami, a potem baw się w karty kredytowe.

KCIUK DO DOŁUNo dobra, minusy

Minusy są i to spore, ale bez przesady. Mimo wszystko bardziej opłaca się promocja, gdzie dostajemy od banku 200 zł.

W nowej promocji:
– potrzebne jest zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT lub inne potwierdzenie, że nie jesteśmy tak zupełnie biedni;
– musimy wydać w ciągu miesiąca aż 1000 zł;
– karta jest płatna 18 zł / m-c (przy poprzedniej tego typu akcji z tabletami było 8 zł); wcale bym się jednak nie zdziwił, gdyby wnioskujący o kartę został poinformowany, że jest dodatkowa promocja i w pierwszym roku karta jest darmowa;
– bank pisze na stronie głównej promocji, że pula tabletów w promocji jest ograniczona; wygląda mi to na podobny haczyk jak w przypadku BNP Paribas. Jednak bank sam sobie strzela w stopę, bo w punkcie V regulaminu jest zapis „Wszyscy Uczestnicy, którzy spełnili warunki przyznania Nagrody, o których mowa w pkt IV w danym miesiącu, zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości e-mail w pierwszym tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki określone w niniejszym Regulaminie.”. Jeśli Citibank będzie się rzucał, to zrobimy taką zadymę jak z BNP Paribas. Wtedy wystarczyły 2 dni ofensywy medialnej, żeby bank zmiękł.

Plusy
– tablet jest jednak więcej wart niż 200 zł (nagroda w drugiej promocji)
– tablet dostaniesz szybciej (po ok. 2 miesiącach) niż 200 zł (po ok. 4 miesiącach)

Zakładam kartę, zgarniam tablet

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o rozliczaniu się przez blogerów z urzędem skarbowym.

citibank tablet

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNE KONTO FIRMOWE W NEST BANKU I 300 ZŁ NA PALIWO
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO I DO 500 ZŁ ZA POLECENIA
2,4% NA LOKACIE MAX BIZNES BEZ OGRANICZEŃ KWOTOWYCH
WYCZESANE 760 ZŁ DLA MŁODYCH Z MBANKU
3 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LUBIĘ TO! KONTO – BPH – NAWET 600 ZŁ ZWROTU ZA ZAKUPY

Poniżej przypominam całą notkę. No proszę, każdemu bankowi może się przytrafić dobry produkt. O BPH nie pisałem jeszcze nigdy, a...

Zamknij