PROMOCJE

KARTA KREDYTOWA CITIBANK – 200 ZŁ PREMII

Sprawa jest prosta: zakładasz kartę kredytową Citibanku, spełniasz proste warunki i dostajesz od banku 200 zł premii. Pasuje? Myślę, że propozycja nie jest najgorsza. Czytaj dalej.

zdziwiony smurfCo trzeba zrobić, żeby dostać 200 zł?

1. Zakładasz kartę kredytową, korzystając z mojego linku

2. Wykonujesz kartą co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 300 zł do końca trzeciego miesiąca od daty podpisania przez bank umowy o kartę. To muszą być „normalne” zakupy w sklepie. Nie może to być np. płatność kartą rachunku za prąd przez internet czy pobranie pieniędzy z bankomatu. Nie liczą się też odwołane transakcje np. kupujesz spodnie i je zwracasz.

I już. Żadnych dodatkowych warunków. Oczywiście pamiętaj o spłaceniu karty w terminie, żeby nie płacić odsetek:) Na spłatę masz 56 dni, co jest dodatkowym atutem karty, bo na prawie 2 miesiące otrzymujesz darmowy kredyt.

Premię 200 zł dostajesz od banku do końca czwartego miesiąca kalendarzowego od momentu podpisania umowy o kartę.

I jeszcze jedna dobra informacja – od nagrody nie płacisz podatku. Przeczytaj regulamin premii 200 zł.

kujonekTrzeba pamiętać!

Zaraz po rejestracji przez internet, będzie dzwonił ktoś z banku. Ważne jest, żeby w trakcie rejestracji wybrać którąś z kart „silver” np. Citibank Visa Silver lub Citibank MasterCard Silver. Dlaczego? Citibank ma w swojej ofercie wiele kart kredytowych. Są takie, które dają jakieś zniżki w restauracjach, przy zakupach, w rozrywce, wakacjach, ubezpieczeniach. Może to i fajne, ale nie warto się tym w tym momencie zajmować. 

Lepiej skorzystać z mojej promocji i otrzymać 200 zł.

Nie zgadzaj się też w trakcie rozmowy na dodatkowe propozycje typu ubezpieczenie karty, konto itd., żeby nie musieć za coś dodatkowo płacić.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każdy, kto nie miał głównej karty kredytowej Citibanku od początku 2012 r. Szkoda – sam bym skorzystał:) Nie mogą korzystać też pracownicy Citibanku.

Są też wymagania co do wieku i zatrudnienia: wiek – minimum 21 lat dochód netto – minimum 1200 zł zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce, dla osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

To miłe!

Karta jest bezpłatna w pierwszym roku użytkowania (regulamin bezpłatnej karty). Jeśli będziesz chciał z niej korzystać po pierwszym roku, to należy zadzwonić do Citibanku i poinformować, że chcesz zrezygnować. Paru moich znajomych tak zrobiło i bank zapewnił im bezpłatną kartę na zawsze. Trzeba się cenić, co?

 

dziecko zwycięzca 2To jest promocja, w której wszyscy zyskują:  – Ty dostajesz 200 zł – ja dostaję prowizję za nowego klienta banku – bank zyskuje nowego klienta Myślę, że zgodzisz się ze mną – takie okazje nie trafiają się często, więc działaj – załóż kartę.

ps. Pamiętaj, wujek Piotr ostrzega! Jeśli masz problemy finansowe, to karta kredytowa nie jest dla Ciebie. Poradź sobie najpierw z kredytami, a potem baw się w karty kredytowe.

*****

Jak zawsze zapraszam na facebook – oszczędzanie w banku oraz na drugi blog oszczedzanie-pieniedzy.pl, gdzie piszę o sposobach oszczędzania w banku.

jak tam promocje

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
Bezpłatne konto + bon 100 zł do Decathlonu
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MORELE.NET
BEZPŁATNE KONTO + BON 80 ZŁ DO DECATHLONU
T-MOBILE USŁUGI BANKOWE – TERAZ WARTO DOCISNĄĆ
12 komentarzy
 • […] tym miejscu przypominam, że nadal aktywna jest promocja, gdzie dostajemy od banku 200 zł. I od razu mówię, że jest to bardziej korzystna opcja od dzisiejszej propozycji. Zaraz […]

 • Kasia maj 29,2015 at 11:40

  na stronie banku nie ma żadnego formularza dotyczącego wypowiedzenia umowy na kartę kredytową. Mogę napisać własny? oraz należy wypowiedzieć w placówce czy wysłać pocztą poleconą, oraz czy jest jakiś okres wypowiedzenia?

  • Piotr Górnicki maj 29,2015 at 17:33

   A spróbuj cokolwiek sensownego znaleźć na stronie Citibanku. Wczoraj ktoś mnie pytał o konto Citi Priority. Wszedłem na stronę i za nic nie mogłem znaleźć tabeli opłat i prowizji.

   Na szczęście z karty można zrezygnować przez telefon. Ja, jak likwidowałem swoją kartę, to poszedłem do oddziału a tam posadzili mnie przy telefonie i kazali gadać z call center. Więc nie ma co kombinować, trzeba od razu dzwonić. Będą Cię zachęcać do pozostania. Trzeba być twardym:)

   Tak samo przez telefon można zrezygnować w przypadku promowanej teraz przeze mnie karty w Raiffeisenie (http://konto-lokata.pl/nowe-produkty/produkt-liczony-podwojnie-w-konkursie-o-500-zl-i-super-nagroda-ode-mnie/)

 • […] Zawsze uważałem, że do liderów kłamstwa i krętactwa należy Citibank. Jednocześnie polecam jego kartę kredytową, bo daje 200 zł premii a warunki do spełnienia są bardzo proste. Ale bank nie żywi się powietrzem. Klientów trzeba […]

 • […] karty kredytowej. Karta jak karta – nic szczególnego. Nie jest to Citi Bank, który daje 200 zł lub tablet. Ale ta oferta jest na tyle szczególna, że mógłbym dać za nią aż 10 książek z […]

 • […] Citibank ma fajną ofertę – dają kartę kredytową i 200 zł premii. Ta oferta jest na stronie pośrednika od 2013 roku i nikt się nią nie zainteresował. Ja […]

 • […] tym miejscu przypominam, że nadal aktywna jest promocja, gdzie dostajemy od banku 200 zł a ode mnie 3 książki. I od razu mówię, że jest to bardziej korzystna opcja od dzisiejszej propozycji. Zaraz […]

 • […] nie, to nie pomyłka. Dopiero co pisałem o tym, że można dostać od Citibanku 200 zł za skorzystanie z karty kredytowej, a tu pojawiła się nowa promocja – można dostać 300 […]

 • Edyta Mikulska gru 9,2014 at 12:12

  Kiedy po otrzymaniu 200 zł można rozwiązać umowę o kartę ?

  • Piotr Górnicki gru 9,2014 at 12:21

   Po otrzymaniu premii nic nas już w CitiBanku nie trzyma. Nie ma konieczności trzymania karty rok czy dwa. Najlepiej zrezygnować następnego dnia:) Jestem wrogiem kart kredytowych, chyba że można skorzystać.

 • Dany74PL gru 8,2014 at 21:45

  Dlaczego piszesz, że ja dostaję 200 zł, bank pisze, że do 200 zł, a w regulaminie nie ma o tym ani słowa?

  • Piotr Górnicki gru 8,2014 at 22:57

   Poprawiłem w tekście notki. Są 2 regulaminy. Jeden dotyczy bezpłatnej karty a drugi premii 200 zł (nie wiadomo dlaczego we wniosku o kartę to się nazywa „polityka prywatności”). Bank uczciwie pisze, że „do 200 zł”, bo zależy, którą kartę się wybierze – są też takie, które dają premię tylko 100 zł.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤