PROMOCJE

INTELIGO – 100 ZŁ DLA POLECANEGO I 50 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO

To już druga notka w cyklu „DLACZEGO TYLKO JA MAM ZARABIAĆ? TY TEŻ ZARABIAJ!”. W tym cyklu pokazuję banki, które mają własny system poleceń. Wystarczy, że masz konto w danym banku i dodatkowo zgłosisz chęć uczestniczenia w programie poleceń. Nie pakujemy się wtedy w skomplikowane umowy, rozliczenia. Wszystko idzie łatwo i można sobie trochę dorobić. Zacząłem od oferty PKO BP. Teraz czas na bliźniaczą ofertę Inteligo.

Konto Indywidualne Inteligo jest w zasadzie nawet lepszą propozycją niż PKO KONTO ZA ZERO. Konto wraz z kartą jest zupełnie bezpłatne, jeśli miesięcznie zrobimy zakupy kartą na co najmniej 100 zł (w PKO BP to było 300 zł). 

  • 0 zł – za prowadzenie konta
  • 0 zł – za przelewy 
  • 0 zł – za kartę debetową jeżeli zrobimy kartą zakupy na kwotę min. 100 zł / m-c (pamiętaj że transakcje muszą być rozliczone w danym miesiącu, więc lepiej nie czekać z zakupami do końca miesiąca)
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach PKO BP i BZWBK

Darmowe konto nikogo już dzisiaj nie rusza, ale na szczęście jest system poleceń. Po spełnieniu prostych warunków polecający dostaje 50 zł a polecany 100 zł. Prosty układ i prosty zarobek. Uważam, że bez problemu możemy zachęcić do takiego konta parę osób z rodziny lub spośród znajomych.

maminteligo 1

Jak zarabiać na polecaniu?

W przypadku Inteligo proces polecania wygląda bardzo prosto. Najpierw należy zarejestrować się na stronie promocji. Potem sam musisz założyć konto. We wniosku o konto w polu „Kod polecający” wpisz mój kod (napisz do mnie mail z pytaniem o mój kod polecający w Inteligo).

Dostaniesz 100 zł, a polecający (w tym przypadku ja) dostanie 50 zł, jeśli spełnisz 2 proste warunki. W ciągu 30 dni od otwarcia konta: 
– wydasz kartą co najmniej 200 zł (nie mogą to być zakupy przez internet) i
– wydasz co najmniej 10 zł, płacąc aplikacją IKO (nie mogą to być zakupy przez internet).

Pamiętaj, że trzeba spełnić oba warunki łącznie. Jeśli nie spełnisz tych warunków to nic się nie stanie. Po prostu nie dostaniesz premii 100 zł za bycie poleconym. Nadal jednak możesz polecać Konto Inteligo i uzyskiwać po 50 zł za każde polecenie. Natomiast Twoi poleceni otrzymają po 100 zł (oczywiście jeśli spełnią warunki).

Jest też dodatkowy konkurs Inteligo dla polecających. Im więcej kont polecisz, tym większa szansa na dodatkową nagrodę”

  • I miejsce – 1000 zł,
  • II miejsce – 600 zł,
  • III miejsce – 300 zł,

Konkurs odbywa się w trzech miesięcznych turach (w każdej można zdobyć wspomniane nagrody): 1 etap: 16.05.2016 r. – 14.06.2016 r., 2 etap: 15.06.2016 r. – 14.07.2016 r., 3 etap: 15.07.2016 r. – 13.08.2016 r.

Premia będzie przekazana na konto w terminie do 94 dni od daty ukończenia każdego z etapów.

maminteligo 2

O wszystkim możemy poczytać w regulaminie programu oraz w zasadach obecnej edycji.

Zarejestruj się na stronie promocji

i

Załóż Konto Inteligo z premią 100 zł (pamiętaj, żeby najpierw zgłosić się do mnie mailem po kod polecający)

mam inteligo

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNE KONTO + BON 80 ZŁ DO DECATHLONU
150 ZŁ PREMII W PROSTEJ PROMOCJI BZWBK
BEZPŁATNE KONTO W MBANKU I 300 ZŁ PREMII
100 ZŁ PREMII ZA TO BEZPŁATNE KONTO I DO 500 ZŁ ZA POLECENIA

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
TO KONTO DA CI DWA RAZY WIĘCEJ

Od dawna możemy korzystać z rewelacyjnej promocji w T-mobile usługi bankowe, ale jest coś więcej. To naprawdę ciekawy szczegół, który podsunął mi Czytelnik. Przeczytasz...

Zamknij