PROMOCJE

BON NA 400 ZŁ DO PERFUMERII DOUGLAS DO DARMOWEJ KARTY CITIBANK

Uwaga, przypominam dziś o promocji, która kończy się we wtorek 31 stycznia.

Akcja jest prosta. Chodzi o skorzystanie z karty kredytowej i spełnienie warunków. Tym razem coś dla pań. Citibank daje bon na 400 zł do wykorzystania w sklepach Douglas.

Ta wersja promocji Citibanku podoba mi się chyba najbardziej, bo nie narzuca nam w zasadzie żadnych warunków, a zdobycie premii jest stosunkowo proste.

Do tej pory we wszystkich promocjach trzeba było wydać kartą określoną kwotę np. 1000 zł albo nawet 3000 zł. W dzisiejszej propozycji jest inaczej: zakładasz bezpłatną kartę kredytową w Citibanku i … już. Wystarczy, że w miesiącu następującym po podpisaniu umowy co najmniej raz zalogujesz się w serwisie bankowości internetowej. To wystarczy, żeby dostać bon, który zostanie przesłany w wiadomości w systemie transakcyjnym.

Zakładam kartę i zgarniam 400 zł

Bon już mamy, ale Citibank usidla nas na rok. Mamy w ciągu roku wykonywać co najmniej jedną transakcję kartą miesięcznie. Oczywiście oznacza to, że w ciągu roku nie pozbędziemy się karty. Na szczęście można wybrać bezpłatną Simplicity, więc nie ma problemu. Ale jeśli chcielibyśmy zrezygnować z karty wcześniej lub nie zrobimy w ciągu roku jednej transakcji miesięcznie, to zapłacimy karę 200 zł. Niedobrze, ale i tak jesteśmy 200 zł do przodu:)

Przeczytaj regulamin promocji.

Jak dostać bon na 400 zł w sklepach Douglas?

1. Zakładasz kartę kredytową, korzystając z mojego linku.

Podczas wypełniania musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. W okresie obowiązywania Oferty (do końca roku) aktywujesz główną kartę. W ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) logujesz się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Kiedy dostanę bon?

Jeśli spełnisz warunki (założenie karty, zalogowanie w serwisie transakcyjnym), to bon zostanie przesłany do końca przyszłego miesiąca.

I jeszcze jedna dobra informacja – od nagrody nie płacisz podatku. 

Trzeba pamiętać!
Zaraz po rejestracji przez internet, będzie dzwonił ktoś z banku. Wybieramy kartę Simplicity, bo jest zupełnie bezpłatna bez żadnych warunków.citibank simplicity

Nie zgadzaj się też w trakcie rozmowy na dodatkowe propozycje typu ubezpieczenie karty, konto, obsługa telefoniczna itd., żeby nie musieć za coś dodatkowo płacić. No i oczywiście wybieramy najniższy limit na karcie (4000 zł), żeby szybko przejść weryfikację. Bank i tak pewnie włączy Ci domyślnie usługę CitiPhone, którą potem musisz sobie wyłączyć, żeby nie płacić 6 zł / m-c.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każdy, kto nie miał głównej karty kredytowej Citibanku od początku 2014 r. Nie mogą korzystać też pracownicy Citibanku.

Mr BeanSą też wymagania co do wieku i zatrudnienia. Przeczytaj o tym w załączniku do regulaminu (3 strona). Niestety trzeba pokazać zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT albo inne podobne wynalazki. W moim przypadku poprosili tylko o ksero dowodu i wydruk trzech ostatnich przelewów od pracodawcy. Te dokumenty mogłem przekazać kurierowi przy podpisaniu umowy.

Zakładam kartę i zgarniam 400 zł

To jest promocja, w której wszyscy zyskują:  – Ty dostajesz 400 zł  – ja dostaję prowizję za nowego klienta banku – bank zyskuje nowego klienta Myślę, że zgodzisz się ze mną – takie okazje nie trafiają się często, więc działaj – załóż kartę.

Pamiętaj !!!

Wujek Piotr ostrzega! Jeśli masz problemy finansowe, to karta kredytowa nie jest dla Ciebie. Poradź sobie najpierw z kredytami, a potem baw się w karty kredytowe.

KCIUK DO DOŁUNo dobra, minusy

Minusy są, ale minimalne. Za darmo nic nie ma. Samo się nie zrobi. 

W nowej promocji:
– potrzebne jest zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT lub inne potwierdzenie, że nie jesteśmy tak zupełnie biedni; i dochód co najmniej 1200 zł
– trzeba pamiętać o samodzielnym wyłączeniu usługi Citiphone (przez telefon), która kosztuje 6 zł / m-c

Zakładam kartę i zgarniam 400 zł

ps. Zobacz też trwającą do końca marca promocję z bezpłatną kartą i telefonem LG K8.

Notka o LG K8

citibank-lg-k8-duze

*****

Zapraszam na:

citibank-douglas

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
2,4% NA LOKACIE MAX BIZNES BEZ OGRANICZEŃ KWOTOWYCH
300 ZŁ DO WYDANIA NA ALLEGRO ZA SKORZYSTANIE Z BEZPŁATNEJ KARTY
BEZPŁATNE KONTO W MBANKU I 300 ZŁ PREMII
Bezpłatne konto + bon 100 zł do Decathlonu
1 Komentarz

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
PREZENTY DLA KAŻDEGO

Co można dostać? Rozdaję książki, scyzoryki, multinarzędzia, etui na karty. Szczególnie w książkach warto się rozejrzeć, bo do wyboru jest...

Zamknij