PROMOCJE

BEZPŁATNE KONTO W VOLKSWAGEN BANKU MA TO COŚ…

Dziś notka z filmikiem, bo słowami nie da się tego opisać. Filmik też nie do końca to pokazuje, ale starałem się:)

Konto założyłem jak zwykle w celach testowych. Dawno z Volkswagen Bankiem nie miałem do czynienia. Pierwszy raz założyłem u nich konto w 2001 r. na fali szaleństwa wchodzącej właśnie do Polski bankowości mobilnej. Wszyscy rzucili się na mBank i Inteligo. Ja też. Było bardzo atrakcyjne oprocentowanie. Warto było trzymać tam pieniądze. Założyłem też konto w Volkswagen Banku. Ten bank był jakiś inny. Też dobre warunki, ale jakoś się nie reklamował, jakby stał na uboczu wyścigu szczurów. A pamiętam zakładanie konta w mBanku i Inteligo. Trzeba było zadzwonić. Czekało się tyle, co dziś na połączenie z Krajową Informacją Podatkową, tylko wtedy jeszcze nie podawali, który jesteś w kolejce. Tymczasem Volkswagen pewnie powoli sobie dłubał, udzielając kredytów samochodowych.

Volkswagen Bank, konto e-direct

Wybrałem najprostszy pakiet Standard. Konto jest zupełnie bezpłatne bez konieczności spełniania żadnych warunków. Karta też jest darmowa. Trzeba tylko pamiętać, że za wypłatę z bankomatu (wszystkie bankomaty w Polsce) nie zapłacimy tylko w sytuacji, gdy pobieramy co najmniej 400 zł. Jeśli wypłacamy niższe sumy, zapłacimy 1,5 zł prowizji. 

Zakładam konto w Volkswagen banku

Obsługa rachunku jest bardzo prosta. Strona trochę toporna, ale przynajmniej nie jest przeładowana informacjami jak w mBanku.

Na filmiku widać, co najbardziej mi się spodobało

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
Bezpłatne konto + bon 100 zł do Decathlonu
300 ZŁ DO WYDANIA NA ALLEGRO ZA SKORZYSTANIE Z BEZPŁATNEJ KARTY
300 ZŁ PREMII ZA KONTO W CITIBANKU (także dla dotychczasowych klientów)
KONTO IDEALNE – WSZYSTKO ZA DARMO BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW
3 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
LOKATA 3,3% NA 2 MIESIĄCE

Open Finance proponuje lokatę pokrętną jak obietnice polityków. Oprocentowanie jest kuszące, ale trochę się trzeba nachodzić. Lokata Pod Słońcem jest...

Zamknij