PROMOCJE

BEZPŁATNE KONTO W MBANKU I 300 ZŁ PREMII

mBank daje 2% zwrotu za zakupy kartą lub BLIKiem oraz 3% na koncie. To nie jest idealna oferta, ale obecnie zwrot za zakupy mamy w bankach bardzo rzadko, więc warto skorzystać.

Zakładam konto z premią 300 zł

Podejrzliwym zapala się od razu czerwona lampka. Aha, pewnie za samo konto i kartę nieźle zdzierają z klientów. A wcale nie.

Na szczęście konto jest bezpłatne. Karta też, pod warunkiem, że zrobimy nią 5 transakcji miesięcznie. Nieźle. Przynajmniej nic nie zapłacimy. Mówimy o nowym koncie eKonto standart.

mBank
eKonto standart
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty jeśli zrobimy kartą 5 transakcji na m-c
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash powyżej 100 zł

Ale nie od tego są konta. Na kontach mamy zarabiać.

mbank 1

Jak dostać premię 300 zł?

Bank proponuje zwrot 2% za transakcje kartą lub BLIKiem. Co miesiąc przez 6 miesięcy możemy dostać po 50 zł.  Łącznie za 6 miesięcy zwrotów możemy dostać 300 zł.

Tu pojawia się problem, bo żeby otrzymać maksymalny zwrot 50 zł, musimy zrobić zakupy na 2500 zł. Na szczęście z pomocą przychodzi nam chociażby Żabka, gdzie możemy płacić kartą za różne przelewy np. płatność czynszu, rachunek za telefon.

Premie po 50 zł będą wypłacane do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniliśmy warunki do uzyskania premii.

Zwrot przysługuje za miesiące począwszy od następnego miesiąca po założeniu konta. Czyli np. w marcu zakładamy konto, w kwietniu zaczynamy spełniać warunki. Ostatni miesiąc zwrotów to wrzesień. Ostatni zwrot dostaniemy do końca października. Wtedy można zamknąć konto.

Aby otrzymać premię za dany miesiąc, należy:

  • zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej / m-c, 
  • zapewnić min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek (to nie musi być wynagrodzenie, ale rachunek, z którego przyjdą pieniądze, nie może być Twój, więc najlepiej dogadać się z kimś z rodziny)
  • wykonać transakcje kartą lub BLIKiem łącznie za min. 250 zł / m-c (trzeba pamiętać, że te transakcje muszą być wykonane i rozliczone w danym miesiącu i oczywiście nie mogą być anulowane)

Premie po 50 zł będą wypłacane do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniliśmy warunki do uzyskania premii.

Zakładam konto z premią 300 zł

3% na koncie

To typowy wabik reklamowy, ale coś tam jest. Promocyjne oprocentowanie dotyczy środków na koncie, ale tylko do 3000 zł. Na szczęście wysokie oprocentowanie mamy aż przez 7 miesięcy

Czas trwania, kto może skorzystać

Do promocji można przystąpić do 19 kwietnia 2017.

Przy zakładaniu konta trzeba wyrazić wszystkie zgody marketingowe i wyrazić chęć przystąpienia do promocji.

Z promocji można skorzystać każdy, kto nie jest klientem banku od 1 stycznia 2015 r.

Zakładam konto z premią 300 zł

 

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
50 ZŁ Z TOYOTA BANKU DLA…DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW
300 ZŁ PREMII ZA KONTO W CITIBANKU (także dla dotychczasowych klientów)
2,4% NA LOKACIE MAX BIZNES BEZ OGRANICZEŃ KWOTOWYCH
ZNOWU TO ZROBILI. 5% ZWROTU ZA ZAKUPY.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
KONTO DIRECT – 120 ZŁ PREMII

Dziś przedstawiam bardzo fajną okazję, którą przygotował ING Bank Śląski. Bank daje nam bezpłatne konto, do tego dodaje premię 120 zł....

Zamknij