PROMOCJE

Bezpłatne konto, karta podarunkowa 100 zł do Rossmanna i 300 zł zwrotu za zakupy

mBank daje 2% zwrotu za zakupy kartą lub BLIKiem oraz kartę podarunkową na 100 zł do Rossmanna. To bardzo dobra oferta. Łącznie można zyskać 400 zł po spełnieniu prostych warunków.

Zakładam konto z kartą do Rossmanna

Podejrzliwym zapala się od razu czerwona lampka. Aha, pewnie za samo konto i kartę nieźle zdzierają z klientów. A wcale nie.

Na szczęście konto jest bezpłatne. Karta też, pod warunkiem, że zrobimy nią 5 transakcji miesięcznie. Nieźle. Przynajmniej nic nie zapłacimy. Mówimy o nowym koncie eKonto standart.

mBank
eKonto standart
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty jeśli zrobimy kartą 5 transakcji na m-c
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash powyżej 100 zł

Ale nie od tego są konta. Na kontach mamy zarabiać.

Karta podarunkowa 100 zł

Do wyboru mamy albo kartę podarunkową na 100 zł do Rossmanna, albo dwa podwójne bilety do któregoś z kin Helios. Myślę, że łatwiej znajdziemy Rossmanna niż Heliosa. Poza tym karta do Rossmanna ma jedną ważną zaletę – nie musisz jej wykorzystywać za jednym razem. Możesz korzystać stopniowo aż do wykorzystania środków.

Jak dostać nagrodę?

  1. Do 31 maja 2017 r. rejestrujemy się w aplikacji i składamy wniosek o otwarcie konta. Wybieramy eKonto standart. Trzeba wybrać konto z kartą i wyrazić z gody marketingowe. W promocji jest 1000 kont.  Jeśli pula kont promocyjnych wyczerpie się wcześniej, to promocja będzie trwała krócej.
  2. Do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta trzeba wykonać 5 operacji. To nie muszą być operacje kartą. Mogą być też przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe. Nie ma też ograniczenia kwotowego. Ważne, żeby transakcje zostały rozliczone w wyznaczonym czasie. Jeśli zakładamy konto w maju, to warunki musimy spełnić w czerwcu. Dodatkowo należy zasilić konto kwotą co najmniej 1000 zł.

Nagrodę (bilety lub kartę podarunkową) można wybrać do 15 czerwca po zalogowaniu się na stronie promocji.

Do 20 lipca dostaniemy informację czy nagroda się należy. Jeśli wybierzemy kartę, to do 27 lipca trzeba uzupełnić adres do wysyłki.

Nagroda zostanie wysłana do 4 sierpnia (karta pocztą a bilety mailem).

Sprawdź regulamin promocji.

Jak dostać premię 300 zł?

To kolejny element znany już z wcześniejszych promocji mBanku. Żeby skorzystać z tej oferty, przy składaniu wniosku o konto, trzeba zaakceptować odpowiednie oświadczenie (w „Oświadczeniach”).

Bank proponuje zwrot 2% za transakcje kartą lub BLIKiem. Co miesiąc przez 6 miesięcy możemy dostać po 50 zł.  Łącznie za 6 miesięcy zwrotów możemy dostać 300 zł.

Tu pojawia się problem, bo żeby otrzymać maksymalny zwrot 50 zł, musimy zrobić zakupy na 2500 zł. Na szczęście z pomocą przychodzi nam chociażby Żabka, gdzie możemy płacić kartą za różne przelewy np. płatność czynszu, rachunek za telefon.

Premie po 50 zł będą wypłacane do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniliśmy warunki do uzyskania premii.

Zwrot przysługuje za miesiące począwszy od następnego miesiąca po założeniu konta. Czyli np. w kwietniu zakładamy konto, w maju zaczynamy spełniać warunki. Pierwszy zwrot dostaniemy do końca czerwca. Po ostatnim zwrocie można zamknąć konto.

Aby otrzymać premię za dany miesiąc, należy:

  • zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej / m-c, 
  • zapewnić min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek (to nie musi być wynagrodzenie, ale rachunek, z którego przyjdą pieniądze, nie może być Twój, więc najlepiej dogadać się z kimś z rodziny)
  • wykonać transakcje kartą lub BLIKiem łącznie za min. 250 zł / m-c (trzeba pamiętać, że te transakcje muszą być wykonane i rozliczone w danym miesiącu i oczywiście nie mogą być anulowane)

Premie po 50 zł będą wypłacane do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniliśmy warunki do uzyskania premii.

Zakładam konto z kartą do Rossmanna

Czas trwania, kto może skorzystać

Do promocji można przystąpić do końca maja 2017.

Przy zakładaniu konta trzeba wyrazić wszystkie zgody marketingowe i wyrazić chęć przystąpienia do promocji.

Z promocji można skorzystać każdy, kto nie jest klientem banku od 1 stycznia 2016 r.

Zakładam konto z kartą do Rossmanna

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
WYCZESANE 760 ZŁ DLA MŁODYCH Z MBANKU
PREZENTY DLA KAŻDEGO
BEZPŁATNE KONTO I 3% ZWROTU ZA ZAKUPY
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MALL.PL

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zarobki z banków – kwiecień 2017

Co jakiś czas podaję, żeby się pochwalić i zachęcić czytelników do zgarnięcia łatwej kasy. To nie są jakieś wielkie sumy,...

Zamknij