PROMOCJE

BEZPŁATNE KONTO FIRMOWE W NEST BANKU I 300 ZŁ NA PALIWO

W prosty sposób zgarniasz 300 zł do wydania na stacjach Orlen i Bliska. Regulamin jest łatwy, bez gwiazdek, drobnych druczków itp. Wystarczy założyć bezpłatne konto i aktywnie (nie jakoś szczególnie) je użytkować.

Każda kolejna promocja Nest Banku jest rozchwytywana przez internautów. Dlaczego? Bo zawsze dają coś atrakcyjnego i łatwo to zdobyć. Tym razem akcja dotyczy konta firmowego (BIZnest Konto). Masz firmę? Masz konto firmowe? No to załóż sobie kolejne i zgarnij premię 300 zł.

Zakładam konto z premią 300 zł

nest 300 zł orlen 3

Dla kogo?

Promocja jest przeznaczona dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które nie miały do tej pory konta firmowego w Nest Banku i u poprzedników (bank SMART, BIZ Bank), ani nie składały wcześniej wniosku o nie. Można było natomiast mieć u nich konto osobiste.

Zakładam konto z premią 300 zł

Co dają i kiedy?

Za założenie BIZnest Konta dostajesz premię 150 zł w formie karty upominkowej do realizacji na stacjach Orlen oraz Bliska. Warunkiem uzyskania premii jest wyrażenie zgód marketingowych, zalogować się na swoje konto w ciągu pierwszych 30 dni. Dodatkowo trzeba też z nowego konta zapłacić w terminie zaliczkę na podatek dochodowy oraz zapewnić łączne miesięczne wpływy co najmniej 1000 zł. Mamy na to czas do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta.

No to mamy już 150 zł. Jeśli w każdym z kolejnych trzech miesięcy także spełnimy warunki (płatność zaliczki na podatek i co najmniej 1000 zł wpływów), to co miesiąc dostaniemy kolejne 50 zł. Te kwoty będą zasilały kartę przedpłaconą w ciągu 14 dni od zakończenia miesiąca w którym zostały spełnione warunki.

Niestety warunków promocji nie będą w stanie spełnić osoby, które rozliczają się kwartalnie. 

Promocja trwa od 14 lutego do 8 maja. Kartę upominkową dostanie pierwszych 500 osób. Jeśli ta pula się wyczerpie, promocja zostanie zakończona wcześniej.

Karta upominkowa, która będzie doładowywana kolejnymi premiami, zostanie wysłana pocztą.

Co ciekawe, do spełnienia warunków promocji nie musimy wnioskować o inną kartę płatniczą. Wystarczy nam ta upominkowa.

I pamiętajmy przy zakładaniu konta, jeśli wybierzemy opcję przelewu z innego konta, żeby to było nasze konto osobiste w innym banku.

Zakładam konto z premią 300 zł

Ile czasu zajmie otrzymanie obiecanych 300 zł?

Załóżmy, że zakładamy konto w lutym. W marcu pierwszy raz zasilamy konto i płacimy podatek. Do 14 kwietnia dostaniemy 150 zł. Potem w kwietniu, maju i czerwcu znów spełniamy te same warunki i sukcesywnie dostajemy co miesiąc po 5 zł (3x). Ostatnią premię 50 zł dostaniemy do 14 lipca. Wtedy można zrezygnować z konta.

Przeczytaj regulamin promocji.

O samym koncie

BIZnest Konto
0 zł za użytkowanie konta i karty
0 zł za przelewy internetowe (także do US i ZUS)
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Zobacz tabelę opłat i prowizji.

nest 300 zł orlen 2

Warto?

Jeśli masz firmę to oczywiście, że warto. Za konto nic nie płacisz. W prosty sposób dostajesz 300 zł. Oczywiście Orlen i Bliska do tanich nie należą, ale skoro dostajesz kasę za darmo, to czasem można zaszaleć:)

Zakładam konto z premią 300 zł

*****

Zapraszam na:

nest 300 zł orlen 1

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
INTELIGO – 100 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA I 50 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO
360 ZŁ PREMII ZA KONTO W MILLENNIUM
ZNOWU TO ZROBILI. 5% ZWROTU ZA ZAKUPY.
BEZPŁATNE KONTO + BON 80 ZŁ DO DECATHLONU

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
300 ZŁ PREMII ZA KONTO W CITIBANKU (także dla dotychczasowych klientów)

Dziś zupełnie wyjątkowa oferta. Citibank kojarzy nam się z promocjami kart kredytowych. Tym razem okazja dla osób, które założą konto CitiPriority....

Zamknij