PROMOCJE

BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MALL.PL

Nie dają człowiekowi normalnie odpocząć:) Tylko promocje i promocje…

A jak promocja, to kto? Citibank oczywiście, ze swoją nieśmiertelną kartą. Ale tym razem jest coś, na co wyróżnia tę ofertę i czyni ją szczególnie atrakcyjną.

Znów mamy promocję Citibanku. Ta wersja nie narzuca nam w zaporowych warunków, a zdobycie premii jest stosunkowo proste.

Tradycyjnie chodzi o skorzystanie z karty kredytowej i spełnienie warunków. Tym razem Citibank daje bon na 400 zł do wykorzystania w sklepie Mall.pl.

Wystarczy, że w miesiącu następującym po podpisaniu umowy co najmniej raz zalogujesz się w serwisie bankowości internetowej. Drugi warunek to dokonanie płatności kartą na co najmniej 1000 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę.To wystarczy, żeby dostać bon, który zostanie przesłany w wiadomości w systemie transakcyjnym.

Zakładam kartę i zgarniam 400 zł

Bon już mamy i jesteśmy wolni. W poprzedniej edycji karty z bonem do Mall.pl byliśmy usidleni na rok. Teraz tego warunku już nie ma.

Przeczytaj regulamin promocji.

Jak dostać bon na 400 zł w Mall.pl?

1. Zakładasz kartę kredytową, korzystając z mojego linku.

Podczas wypełniania musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. W okresie obowiązywania Oferty (do końca roku) aktywujesz główną kartę. W ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) logujesz się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Kiedy dostanę bon?

Jeśli spełnisz warunki (założenie karty, zalogowanie w serwisie transakcyjnym, operacje na 1000 zł), to bon zostanie przesłany do końca przyszłego miesiąca. Przykładowo zakładasz kartę w lutym, logujesz się w marcu, w marcu i kwietniu robisz kartą zakupy łącznie na co najmniej 1000 zł i do końca maja dostajesz bon.

I jeszcze jedna dobra informacja – od nagrody nie płacisz podatku. 

Trzeba pamiętać!
Zaraz po rejestracji przez internet, będzie dzwonił ktoś z banku. Wybieramy kartę Simplicity, bo jest zupełnie bezpłatna bez żadnych warunków.citibank simplicity

Nie zgadzaj się też w trakcie rozmowy na dodatkowe propozycje typu ubezpieczenie karty, konto, obsługa telefoniczna itd., żeby nie musieć za coś dodatkowo płacić. No i oczywiście wybieramy najniższy limit na karcie (4000 zł), żeby szybko przejść weryfikację. Bank i tak pewnie włączy Ci domyślnie usługę CitiPhone, którą potem musisz sobie wyłączyć, żeby nie płacić 6 zł / m-c.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każdy, kto nie miał głównej karty kredytowej Citibanku od początku 2015 r. Nie mogą korzystać też pracownicy Citibanku.

Mr BeanSą też wymagania co do wieku i zatrudnienia. Przeczytaj o tym w załączniku do regulaminu (4 strona). Niestety trzeba pokazać zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT albo inne podobne wynalazki. W moim przypadku poprosili tylko o ksero dowodu i wydruk trzech ostatnich przelewów od pracodawcy. Te dokumenty mogłem przekazać kurierowi przy podpisaniu umowy.

Zakładam kartę i zgarniam 400 zł

To jest promocja, w której wszyscy zyskują:  – Ty dostajesz 400 zł  – ja dostaję prowizję za nowego klienta banku – bank zyskuje nowego klienta Myślę, że zgodzisz się ze mną – takie okazje nie trafiają się często, więc działaj – załóż kartę.

Bon będzie działał przy zakupach na co najmniej 401 zł, czyli warto się zaczaić na coś większego. 

Pamiętaj !!!

Wujek Piotr ostrzega! Jeśli masz problemy finansowe, to karta kredytowa nie jest dla Ciebie. Poradź sobie najpierw z kredytami, a potem baw się w karty kredytowe.

KCIUK DO DOŁUNo dobra, minusy

Minusy są, ale minimalne. Za darmo nic nie ma. Samo się nie zrobi. 

W nowej promocji:
– potrzebne jest zaświadczenie o zatrudnieniu lub PIT lub inne potwierdzenie, że nie jesteśmy tak zupełnie biedni; i dochód co najmniej 1200 zł
– trzeba pamiętać o samodzielnym wyłączeniu usługi Citiphone (przez telefon), która kosztuje 6 zł / m-c

Zakładam kartę i zgarniam 400 zł

*****

Zapraszam na:

Nowy-1

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
T-MOBILE USŁUGI BANKOWE – TERAZ WARTO DOCISNĄĆ
KONTO DIRECT – 120 ZŁ PREMII
PREZENTY DLA KAŻDEGO
DLACZEGO O TYM NIE PISZĘ?
11 komentarzy

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
ATRAKCYJNE LOKATY, DODATKOWE PREMIE, MOŻLIWOŚĆ POLECANIA – WYJĄTKOWA OFERTA TOYOTA BANKU

Toyota przyzwyczaiła nas do zakręconych promocji. Tak samo jest i w tym przypadku. Można zgarnąć atrakcyjną premię (140 zł) za założenie i...

Zamknij