PROMOCJE

T-MOBILE – BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I 300 ZŁ PREMII

T-mobile usługi bankowe szaleje z promocjami. To zdecydowanie najlepsza oferta, która pojawiła się w bankach w tym miesiącu . W prosty sposób zgarniamy 300 zł, a polecający dostaje 100 zł.

T-mobile stara się dorównać ofercie kart kredytowych Citibanku, gdzie można np. otrzymać wideorejestrator albo 300 zł dla polecającego i tablet dla polecanego. Ale powiedzmy sobie szczerze – oferty Citibanku są tak powszechne, jak wystąpienia Ryszarda Pertu w mediach. Dlatego też wiele osób nie może już z nich skorzystać, bo jest dosyć długi okres karencji, jeśli już raz się skusimy.

1Oferta T-mobile to naprawdę świeży powiew na rynku bankowym. Po pierwsze mamy bardzo dobre konto, które nic nas nie kosztuje, a daje nam 5% zwrotu za zakupy (można mieć 2 takie konta – zobacz, jak to zrobić).

Konto nie jest wymagane do założenia karty kredytowej, ale na pewno warto. 

300 zł za założenie karty kredytowej

Z promocji może skorzystać każda osoba pełnoletnia, nawet obecny klient T-mobile Usługi Bankowe, który np. posiada tam konto. Oczywiście wyłączeni są pracownicy Alior Banku i T-mobile.  Osobną sprawą jest nasza zdolność kredytowa, ale przynajmniej warto sprawdzić, bo kryteria w poszczególnych bankach bywają różne.

Do 31 sierpnia mamy czas na złożenie wniosku o kartę kredytową. Warto to jednak zrobić jak najwcześniej. Dlaczego? O tym w dalszej części.

Żeby uzyskać premię 300 zł, a dokładnie 300,3 zł (nie wiem dlaczego akurat tyle) musimy przede wszystkim skorzystać z polecenia dotychczasowego klienta T-mobile Usługi Bankowe. Nieśmiało sugeruję tu moją skromną osobę:)

Zakładam kartę i zgarniam 300 zł

Premia podzielona jest na 3 części:

Pierwsze 100,1 zł dostajemy, kiedy:

  • umowa o kartę kredytową zostanie zawarta w ciągu 40 dni od złożenia wniosku
  • w ciągu 60 dni od podpisania umowy nastąpi płatność kartą

Nie ma żadnych wymogów co do wartości zakupów. Oczywiście transakcja nie może być potem odwołana.

Drugie 100, 1 zł dostajemy, jeśli w miesiącu następującym po pierwszym zakupie dokonamy trzech zakupów kartą. I znów nie ma żadnych warunków co do wartości zakupów.

Trzecie 100,1 zł dostajemy, jeśli w kolejnym miesiącu znów dokonamy trzech zakupów kartą. Żadnych dodatkowych warunków.

Trzeba pamiętać, że zakup będzie się liczył jako dokonany w danym miesiącu, jeśli zostanie też rozliczony w danym miesiącu. Nie czekajmy więc z zakupami do ostatniego dnia, bo potem będzie płacz.

Każda z części premii będzie przekazana na nasz rachunek do 25 dnia następnego miesiąca.

Zakładam kartę i zgarniam 300 zł

2Ile to wszystko potrwa?

Ostatecznie na nasze 300,3 zł poczekamy łącznie kilka miesięcy. Załóżmy, że dziś klikamy w link do założenia karty. Umowę podpiszemy jeszcze w sierpniu. Pierwszą transakcję zrobimy już pewnie we wrześniu (bo na kartę trzeba będzie kilka dni). W październiku zrobimy 3 zakupy. W listopadzie zrobimy 3 zakupy. Ostatni zwrot dostaniemy więc do 25 grudnia. Wtedy możemy zlikwidować kartę. 

Jeszcze jedna fajna rzecz – w ramach promocji karta jest bezpłatna do końca 2016 r. Dlatego też warto jak najszybciej wyrobić kartę i zgarnąć zwroty, żeby wyrobić się do końca roku.

Ile łącznie można zarobić?

Każdy polecający może polecić kartę nieograniczonej liczbie osób, natomiast premię dostanie maksymalnie za 3 osoby. Nie ma w regulaminie ograniczeń co do premii dla poleconych. Jeśli np. polecający zachęci do karty 10 osób, to każda z tych osób dostanie 300 zł a polecający dostanie premię (po 100 zł) za 3 osoby.

Zakładam kartę i zgarniam 300 zł

Podatki

Na koniec jedyny minus. Polecający płaci 18% podatku od premii 100 zł uzyskanej z polecenia (T-mobile prześle nam PIT). Polecany nie płaci podatku za otrzymają premię 300 zł.

Zobacz pełny regulamin promocji. A tutaj regulamin programu poleceń.

tmobile karta

*****

Zapraszam na:

tmobile karta

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
360 ZŁ PREMII ZA KONTO W MILLENNIUM
BEZPŁATNE KONTO W MBANKU I 300 ZŁ PREMII
INTELIGO – 100 ZŁ ZA ZAŁOŻENIE KONTA I 50 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO
100 ZŁ PREMII ZA KONTO W ING (KOŃCÓWKA PROMOCJI)
3 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
360 ZŁ PREMII ZA KONTO W MILLENNIUM

Premia 360 zł Mamy nową promocję Millennium, w której po spełnieniu warunków dostajemy premię 360 zł. Warunki nie są specjalnie wygórowane. Do...

Zamknij