PROMOCJE

TESCO – BEZPŁATNA KARTA I 60 ZŁ PREMII

Takie to rzeczy w Tesco się dzieją. Tesco proponuje we współpracy z Alior Bankiem kartę kredytową. Oferta nie jest nowa, ale teraz jest znacznie bardziej atrakcyjna. Do tej pory nowy użytkownik otrzymywał 20 zł premii a teraz jest 60 zł premii. 

Karta jest zupełnie bezpłatna, jeśli wykonamy transakcje w sklepach na co najmniej 400 zł / m-c. Karta nazywa się Mastercard CLUBCARD, ale możemy nią robić zakupy wszędzie. Tak więc te 400 zł to nie będzie dla nikogo żaden problem.

Jak wyrobić kartę? 

Musimy pójść do jednego z punktów Tesco Finanse, które są w wybranych sklepach Tesco. Warto od razu pójść z zaświadczeniem o dochodach, żeby nie chodzić dwa razy. Jeśli będziemy mieli ze sobą zaświadczenie o dochodach, to całą procedurę weryfikacji przejdziemy w ciągu jednej wizyty i … od razu dostaniemy kartę. To ciekawe. Na miejscu dostajemy kartę bez imienia i nazwiska. A razem z kartą bony na 60 zł. Dopiero po roku przysyłają kartę z naszymi danymi.

Korzyści z karty

Korzyści jest całkiem sporo. Już na początku, razem z kartą dostajemy bony na 60 zł do wykorzystania w Tesco (zobacz regulamin). Bony są po 20 zł. W każdym miesiącu możemy wykorzystać jeden bon przy zakupach nie niższych niż 50 zł.

Dodatkowo, dzięki zakupom kartą gromadzimy punkty Clubcard, które potem pozwalają nam obniżyć kolejne zakupy. Raz na kwartał dostajemy pocztą rozliczenie, a z nim bony zniżkowe na kwotę, którą uzbieraliśmy oraz kupony z różnymi rabatami. Z doświadczenia powiem, że zniżki są całkiem realne. Co 3 miesiące dostaję bon na kilkanaście złotych + korzystam z innych zniżek. A do tej pory punkty Clubcard zbierałem tylko w Tesco, gdzie robię zdecydowanie mniej zakupów niż w Auchan.

Z kartą kredytową Tesco, jak pisałem, zbieramy punkty Clubcard przy zakupach w różnych sklepach. Za każde wydane 2 zł poza Tesco dostajemy 1 punkt Clubcard. Za każde 2 zł wydane w Tesco dostajemy 1,5 punkta Clubcard. Poza tym zdarzają się promocje, w których nasze punkty zdobyte w danych zakupach w Tesco np. są mnożone x3.

Karta daje nam też zniżkę na zakup benzyny na stacjach benzynowych Tesco. Mamy 5 groszy taniej za litr. Do tego można dodać specjalny kupon, który dostaniemy po zakupach w Tesco za ponad 100 zł – to kolejne 5 groszy za litr. Bez problemu można więc mieć rabat 10 groszy za litr benzyny. Niby nic, ale przy dużym tankowaniu zostaje nam parę groszy w kieszeni.

Koszt karty

Jeśli wydamy kartą 400 zł / m-c w Tesco i poza Tesco, to karta jest bezpłatna. Jeśli nie spełnimy warunków, to karta będzie kosztowała 10 zł / m-c.

Podsumowując

Bardzo fajne rozwiązanie. Co prawda trochę nas przywiązuje do Tesco, ale nic na siłę. W każdym momencie można zrezygnować a korzyści są raczej spore. Polecam.

*****

Zapraszam na:

tesco

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MORELE.NET
DARMOWA KARTA KREDYTOWA T-MOBILE I TABLET W PREZENCIE
100 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO I 100 ZŁ DLA POLECANEGO W T-MOBILE USŁUGI BANKOWE
KONTO IDEALNE – WSZYSTKO ZA DARMO BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW
8 komentarzy
 • blaytman wrz 7,2016 at 17:11

  Niby fajnie, tylko 400 zł miesięcznie to wcale nie tak mało.

  • Piotr Górnicki wrz 7,2016 at 19:24

   Dla jednej osoby to może być sporo, ale możesz umówić się ze znajomymi lub z rodziną, że płacisz kartą a potem Ci zwracają gotówkę.

 • Piotr Kierus sie 9,2016 at 15:38

  Wow!
  W Białymstoku nie ma stacji benzynowej Tesco.

  • Piotr Górnicki sie 9,2016 at 16:04

   Trudno. Pozostają inne korzyści.

  • blaytman wrz 7,2016 at 17:07

   Jest gdzieś mapka z tymi stacjami benzynowymi Tesco?

   • Piotr Kierus wrz 8,2016 at 08:08

    Niektórzy myślą że Polska kończy się w Zielonce pod Warszawą.

    2016-09-07 17:07 GMT+02:00 Disqus :

   • Piotr Górnicki wrz 8,2016 at 10:11

    Nie ma.

   • Sobiesław Jabłoński wrz 23,2016 at 13:42

    Też chciałbym wiedzieć.

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
500 zł od banku i 100 zł od Money.pl w nowej promocji eKonta

UWAGA!!! Zmieniły się zasady promocji. Opisane zasady obowiązywały do 17 sierpnia. Wystartowała 8 edycja MoneyManii. Tym razem możemy zyskać 600...

Zamknij