PROMOCJE

400 ZŁ DLA POLECAJĄCEGO I 400 ZŁ DLA POLECANEGO W CITIBANKU

UWAGA!!! (dopisane 24.9) Ja już komuś poleciłem kartę, więc akcja 400+400  zakończona. Dowiedziałem się w banku, że jeśli polecałbym dalej to ani ja (to wiedziałem) ani polecony (tego wcześniej nie wiedziałem) nie dostanie 400 zł. Natomiast dalej aktualna jest promocja z wideorejestratorem i premią 200 zł za zakup benzyny.

UWAGA!!! (dopisane 28.9) Pomimo, że ja już nie mogę być polecającym w tej promocji, to zgłosili się do mnie moi czytelnicy, którzy chętnie by się podjęli tej szczytnej misji, czyli mają kartę Citibanku i chcieliby ją komuś polecić. Przeczytaj szczegóły akcji i w razie czego napisz do mnie w tej sprawie. Skontaktuję Was:)

Skąd wziąć pieniądze? Z banku. Najlepiej z Citibanku 🙂 

Citibank wprowadził promocję, która zwala z nóg. Za polecenie komuś karty kredytowej dostajemy od banku 400 zł. Polecany też dostaje 400 zł. Swoją drogą, jak to się bankowi opłaca, żeby dawać ludziom 800 zł za kartę? Nie wiemy. Nie nasza sprawa. Ważne, że da się łatwo zgarnąć kasę.

Jeśli chcesz dostać 400 zł a nie masz jeszcze karty Citibanku, to powinieneś ją sobie wyrobić. Do wyboru mamy 4 karty:

karty do wyboru

Wg mnie najlepsza jest w tej chwili oferta BP-PAYBACK. Dzięki tej karcie zgarniamy jeszcze wideorejstrator i zwrot 200 zł za zakupy benzyny. Karta kosztuje tylko 8 zł miesięcznie, więc można się nieźle obłowić i w ciągu kilku miesięcy zrezygnować z karty – i tak będziemy mocno do przodu. O karcie BP PAYBACK pisałem tu. Niestety dowiedziałem się, że na infolinii Citibanku twierdzą, że z karty BP PAYBACK jednak nie można skorzystać. Uważam, że to zagranie banku jest bardzo nieuczciwe.

Alternatywą jest tu Citi Simplicity. Co prawda sama karta nie daje nam żadnego bonusu, ale jest zupełnie bezpłatna. Można ją założyć tu.

Kart: PremierMiles i World MasterCard (daje rabaty w różnych sklepach) nie polecam, ale jak ktoś by chciał, to nie widzę problemu.

Jeśli chciałbyś skorzystać z którejś z tych kart i uważasz, że mógłbym być Twoim polecającym (ja już mam kartę), to daj znać mailem.  Będę potrzebował twoje imię, nazwisko, nr telefonu i mail. Te dane wpisuję w formularz dla banku i bank się z Tobą skontaktuje.

Poniżej grafika pokazująca proces polecania:

jak mogę otrzymać

 

Polecić można nieograniczoną liczbę osób, ale 400 zł dostaniemy tylko za jedną osobę.

Jak dostaniesz 400 zł?

Warunki są bardzo proste. Co miesiąc dostaniesz 100 zł (łącznie 400 zł przez 4 miesiące) jeśli w każdym miesiącu wydasz kartą co najmniej 100 zł.

Kto może skorzystać?

Z promocji może skorzystać osoba, która nie miała w Citibanku karty kredytowej od początku 2013 r. Dodatkowo każda karta ma różne warunki przyznawania. Najmniej formalności mamy przy karcie Simplicity.

Promocja trwa do końca roku.

Przeczytaj regulamin promocji. Regulaminy są w załącznikach PDF na dole strony, która wyświetli się po kliknięciu w link.

poleć kartę 1

*****

Zajrzyj też na mój drugi blog, gdzie właśnie piszę o Traffic Monsoon. Cały internet się tym jara, ale niestety różowo nie jest.

citibank 400 zł

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
100 ZŁ PREMII ZA KONTO W ING (KOŃCÓWKA PROMOCJI)
KONTO DIRECT – 120 ZŁ PREMII
BEZPŁATNE KONTO I 3% ZWROTU ZA ZAKUPY
POŻYCZKA BANKOWA 2,99%, ALE SĄ JESZCZE LEPSZE…
2 komentarze
  • Janowski Marcin wrz 24,2015 at 13:45

    Właśnie rozmawiałem z Panią z Banku i dowiedziałem się że ta promocja jak i promocja z wideorejestratorem się nie łączą.

    • Piotr Górnicki wrz 24,2015 at 13:57

      Też miałem taki sygnał, chociaż to bardzo dziwne, bo przecież ta karta jest wymieniona wśród tych, z których można skorzystać. Więc można mieć kartę BP, ale nie można czerpać z niej korzyści? Myślę, że ktoś w banku się pomylił na etapie konstruowania promocji i nie przewidział, że ktoś się skusi na 400 + 400 + wideorejestrator + 200. Tak czy inaczej polecam samą kartę paliwową. To też jest dobra oferta: http://konto-lokata.pl/prmocje/karta-kredytowa-citibank-w-prezencie-wideorejestrator-i-200-zl-na-benzyne/

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZAPRASZAMY PANA DO ODDZIAŁU…

Ileż to razy dzwonili do mnie przedstawiciele różnych instytucji finansowych z jakąś "super" ofertą. I był tylko taki mały haczyk,...

Zamknij