PROMOCJE

400 ZŁ ZA BEZPŁATNE KONTO W CITIBANKU

Dziś zupełnie wyjątkowa oferta. Citibank kojarzy nam się z promocjami kart kredytowych. Tym razem okazja dla osób, które założą konto Citi Priority. W ciągu kilku miesięcy możemy dostać 400 zł, spełniając niezbyt wygórowane warunki.

Jeśli nie miałeś konta w Citibanku od 1 lipca 2016 i nie byłeś pełnomocnikiem do tego konta, to możesz wziąć udział w promocji. Citibank co prawda ogranicza liczbę nagród do 1000, ale ta akcja nie jest aż tak popularna jak te z kartami kredytowymi, więc mam nadzieję, że spokojnie można zgarnąć 400 zł. Poza tym nie ma ryzyka – oferta zostanie wycofana, jeśli zostanie złożonych 1000 wniosków.

Z promocji można skorzystać do końca czerwca (aktywacja konta musi nastąpić do końca lipca 2017).

Jak dostać 400 zł?

Warunki są proste. Najpierw łatwe 100 zł. Dostaniesz premię 100 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu założenia konta. W tym celu należy utrzymać średniomiesięczne saldo środków na kontach Citibanku (może to być też konto oszczędnościowe) w wysokości co najmniej 30 000 zł. To dosyć wysoka kwota, ale nie ma nic za darmo. Jest to też warunek wystarczający do tego, żeby konto było darmowe. 

Problem mógłby być z pierwszym miesiącem, bo co będzie, jeśli otworzymy konto np. 22 kwietnia? Na szczęście nie musimy w kwietniu wpłacać więcej pieniędzy, żeby średnie saldo za kwiecień było 30 000 zł. Pierwszy (przeważnie niepełny miesiąc mamy wolny). Warunek możemy spełnić w drugim miesiącu – w tym przypadku w maju i 100 zł otrzymamy do końca czerwca.

Pozostało nam do zdobycia jeszcze 300 zł. W ciągu sześciu kolejnych miesięcy mamy możliwość uzyskania 6% zwrotu za zakupy kartą do konta Citi Priority. Miesięczny limit zwrotu to 50 zł. Wystarczy więc wydać 833,3 zł, żeby uzyskać maksymalny zwrot.

Załóż konto i zgarnij 400 zł

Jak to najlepiej rozegrać?

Jak już pisałem, na szczęście nie musimy trzymać tych 30 000 zł na nieoprocentowanym CitiPriority. Możemy je przesunąć na Konto Oszczędnościowe. Nie jest to ideał, bo mamy tam oprocentowanie 0,8%, ale zawsze to więcej niż nic.

Czyli tak:

  1. Zakładamy konto w kwietniu.
  2. Żeby nie zapomnieć, przelewamy od razu na konto 30 000 zł i przesuwamy je na Konto Oszczędnościowe.
  3. Saldo 30 000 zł utrzymujemy przez 6 pełnych miesięcy (maj-październik)

Dodatkowym warunkiem jest wykonanie w każdym z miesięcy transakcji kartą na co najmniej 50 zł. Dla nas jest to oczywiste, skoro i tak chcemy zgarnąć zwrot za transakcje kartą.

Karta jest bezpłatna bez żadnych warunków, więc warto ją mieć.

Mamy warunki spełnione. Ostatni zwrot za zakupy powinniśmy dostać do końca listopada. Wtedy możemy zamknąć konto.

citipriority-300-zl-1

Haczyki?

Jak zwykle są. Trzeba być ostrożnym i trochę powęszyć. Kiedy już masz możliwość zalogowania się, to sprawdź czy nie masz włączonych dodatkowych płatnych usług np. CitiPhone, co kosztuje 6 zł /m-c. Można z tego zrezygnować online.

Drugie zagrożenie, to samo konto. Jeśli spełniamy warunek konieczny do uzyskania premii, to konto jest bezpłatne, ale jeśli nie, to zapłacimy 30 zł (!!!) / m-c.

Srogo, ale mam nadzieję, że nikt nie da bankowi zarobić. To my tu jesteśmy od zarabiania:)

Załóż konto i zgarnij 400 zł

Inna droga?

Jeśli nie chcemy wpłacać 30 000 zł, to można zrobić inaczej.Ta opcja może być kusząca dla posiadaczy kart kredytowych Citibanku. Dlaczego? Bo posiadanie produktu kredytowego CitiBanku jest tu jednym z warunków. Drugi to comiesięczne przelewanie wynagrodzenia w wysokości co najmniej 5000 zł. Regulamin nie stwierdza, że to pracodawca ma przelewać te pieniądze, więc wiadomo, że możemy sami się tym zająć. Trzeba jednak pamiętać o tym, że przelew nie może pochodzić z innego konta indywidualnego w Citibanku. Dzięki temu konto jest bezpłatne a my możemy co miesiąc dostawać zwroty za transakcje opisane wyżej.

Jeśli wolisz nie angażować swoich pieniędzy i chciałbyś wyrobić kartę kredytową, to zainteresuj się tymi ofertami (zgarniasz dzięki temu dodatkowe prezenty):

Bon na 400 zł do sklepów Douglas za tę bezpłatną kartę

Bezpłatna karta kredytowa i bon na 400 zł do Mall.pl

 

Przeczytaj regulamin promocji. Sprawdź tabelę opłat i prowizji.

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
KONTO DIRECT – 120 ZŁ PREMII
Konto Inteligo i bon 150 zł do Intersport
NEST BANK – BEZPŁATNE KONTO I BILETY DO KINA
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MORELE.NET
8 komentarzy

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
POŻYCZKA BANKOWA 2,99%, ALE SĄ JESZCZE LEPSZE…

Czytelniczka podrzuciła fajną ofertę. Raiffeisen POLBANK ma bardzo tanią pożyczkę. Zasady są proste. Możesz wziąć do 4000 zł do 2...

Zamknij