PROMOCJE

360 ZŁ PREMII ZA KONTO W MILLENNIUM

Premia 360 zł

Mamy nową promocję Millennium, w której po spełnieniu warunków dostajemy premię 360 zł. Warunki nie są specjalnie wygórowane.

Do 30 czerwca trzeba założyć konto z kartą (Konto 360º lub Konto 360º Student) oraz wyrazić odpowiednie zgody marketingowe.

Przez 6 kolejnych miesięcy od miesiąca następującego po założeniu konta można korzystać  ze zwrotów za zakupy kartą lub BLIKiem. W każdym miesiącu możemy otrzymać 60 zł.

Za transakcje kartą przysługuje nam zwrot 2% (do 30 zł), a za transakcje BLIKiem zwrot 5% (też do 30 zł).

Żeby uzyskać zwrot za dany miesiąc, trzeba:

  • wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIKiem
  • zasilić konto kwotą co najmniej 1000 zł
  • zalogować się do aplikacji mobilnej 

Oczywiście transakcja, która ma dać nam zwrot, musi zostać rozliczona w danym miesiącu.

Zwrot nastąpi do końca następnego miesiąca.

Z promocji mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które nie miały konta w Millennium od 29.2.2016 r. do 25.2.2017. Ja likwidowałem konto w czerwcu 2016, więc jeszcze trochę muszę poczekać.

Przeczytaj regulamin promocji.

Zakładam konto 360° z premią 360 zł

Plusy konta 360°:
– bezpłatne prowadzenie konta
– bezpłatna karta do konta
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
– dodatkowe Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5%  do kwoty 100 000 zł gwarantowanym przez 3 miesiące
– Lokata Mobilna 3% na 3 miesiące do 10 000 zł
– Pakiet Bardzo Pomocny

Konto 360º Student
Konto dla osób w wieku 18 – 26 lat. Nie ma wymogu zasilania go kwotą 1000 zł. Będzie bezpłatne pod warunkiem wykonania jednej transakcji kartą miesięcznie.

Plusy są ewidentne, ale…

…należy się Wam pewne wyjaśnienie. Jako że banki nie są instytucjami charytatywnymi, to jednak nie ma nic za darmo. Natomiast naszym celem jest takie ominięcie haczyków, żeby jednak nic nie zapłacić:)

Pierwsze trzy wymienione przeze mnie plusy, czyli: bezpłatne prowadzenie konta, bezpłatna karta do konta, bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie obwarowane są dwoma warunkami: trzeba miesięcznie wpłacić na konto 1000 zł oraz wykonać jedną operację kartą. To nie powinien być problem. Kiedy miałem Konto 360º, to po prostu przelewałem 1000 zł  i zaraz te pieniądze wracały na inne konto. Zostawiałem w Millennium tylko niewielką kwotę potrzebną na zrealizowanie jednej płatności kartą. No i mamy warunki spełnione:)

Zakładam konto 360° z premią 360 zł (wspólny wniosek dla Konta 360º i Konta 360º Student)

Konto Oszczędnościowe

Przy zakładaniu Konta 360º możemy sobie założyć Konto Oszczędnościowe. Jest ono oczywiście bezpłatne. Do końca lutego jest promocja oprocentowania tego konta. Bank daje 2,5% gwarantowane przez 3 miesiące do kwoty 100 000 zł. To bardzo przyzwoite oprocentowanie. Od momentu zdeponowania środków mamy 3 miesiące gwarancji, że oprocentowanie nie spadnie. Jednocześnie nie jesteśmy związani umową jak na lokacie i możemy w każdej chwili skorzystać z naszych oszczędności. Trzeba tylko pamiętać, że tylko jeden przelew z Konta Oszczędnościowego na Konto 360º jest bezpłatny. Za każdy następny zapłacimy 7,5 zł.

Lokata 3%

Nowi użytkownicy oprócz Konta Oszczędnościowego mogą też skorzystać z promocyjnej Lokaty Mobilnej 3% na 3 miesiące do 10 000 zł. Oprocentowanie 3% przysługuje, jeśli lokatę założymy za pomocą rozszerzonej rzeczywistości. Zobacz, o co chodzi.

Pakiet Bardzo Pomocny…

…składa się z dwóch części: Assistance Domowego i Assistance Medycznego. Nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda. Warto poczytać warunki, z czego można skorzystać. To może się okazać sporą pomocą w nieoczekiwanych sytuacjach. I jeszcze uwaga na haczyk. Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny tylko w pierwszym roku funkcjonowania konta. Potem kosztuje 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście w każdej chwili można z tego zrezygnować.

I jeszcze warto wspomnieć…

…o jednej pułapce. W momencie zakładania konta i karty dostajemy od banku ubezpieczenie karty. Ubezpieczenie jest darmowe, ale tylko w ciągu pierwszego miesiąca. Potem kosztuje 2,99 zł / miesiąc. Możemy z niego zrezygnować dopiero, jak dostaniemy kartę. Warto o tym pamiętać, żeby nie narażać się na niepotrzebne koszty.

Podsumujmy jeszcze raz

Millennium Bank
Konto 360º
– bezpłatne prowadzenie konta
– bezpłatna karta do konta
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce (pierwsze trzy korzyści pod warunkiem comiesięcznej wpłaty 1000 zł i jednej operacji kartą)
– dodatkowe Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% do kwoty 100 000 zł gwarantowanym przez 3 miesiące
– Lokata Mobilna 3% na 3 miesiące do 10 000 zł
– Pakiet Bardzo Pomocny

Konto 360º Student
Konto dla osób w wieku 18 – 26 lat. Nie ma wymogu zasilania go kwotą 1000 zł. Będzie bezpłatne pod warunkiem wykonania jednej transakcji kartą miesięcznie.

Zakładam konto 360° z premią 360 zł (wspólny wniosek dla Konta 360º i Konta 360º Student)

Pamiętam jak wcześniejsze promocje z płatnościami BLIKiem traciły na swojej atrakcyjności, bo było jeszcze mało sklepów, które akceptowały transakcje BLIKiem. To się zmienia na lepsze. BLIK jest już w Auchan, na Orlenie, w wielu sklepach internetowych. Jest coraz lepiej.

*****

Zapraszam na:

millennium 6

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
POŻYCZKI BEZ OPŁAT I OPROCENTOWANIA – STYCZEŃ
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA CITIBANK I TELEFON LG K8
BON NA 400 ZŁ ZA SKORZYSTANIE Z TEJ BEZPŁATNEJ KARTY
Bezpłatne konto, karta podarunkowa 100 zł do Rossmanna i 300 zł zwrotu za zakupy
3 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
ZAROBKI Z BANKÓW – LUTY 2017

Co jakiś czas podaję, żeby się pochwalić i zachęcić czytelników do zgarnięcia łatwej kasy. To nie są jakieś wielkie sumy,...

Zamknij