PROMOCJE

300 ZŁ PREMII ZA KONTO W CITIBANKU (także dla dotychczasowych klientów)

Dziś zupełnie wyjątkowa oferta. Citibank kojarzy nam się z promocjami kart kredytowych. Dziś okazja dla osób, które założą konto CitiPriority. W ciągu 4 miesięcy możemy dostać 300 zł, spełniając niezbyt wygórowane warunki.

Jeśli nie miałeś konta CitiPriority od 1 lipca 2016 i nie byłeś pełnomocnikiem do tego konta, to możesz wziąć udział w promocji. CitiBank co prawda ogranicza liczbę nagród do 1000, ale ta akcja nie jest prawie wcale promowana, więc mam nadzieję, że spokojnie można zgarnąć 300 zł.

citipriority-300-zl

Z promocji można skorzystać do końca roku.

Jak dostać 300 zł?

Warunki są proste. W ciągu kolejnych 4 miesięcy należy utrzymać średnie saldo środków w wysokości co najmniej 30 000 zł. Problem mógłby być z pierwszym miesiącem, bo co będzie, jeśli otworzymy konto np. 22 grudnia? Na szczęście nie musimy w grudniu wpłacać więcej pieniędzy, żeby średnie saldo za grudzień było 30 000 zł. Pierwszy (przeważnie niepełny miesiąc mamy wolny). Warunek możemy spełnić w czterech miesiącach w ciągu pięciu miesięcy po miesiąca założenia konta. Jeśli więc zakładamy konto 22 grudnia, to saldo co najmniej 30 000 zł musimy zachować w czterech spośród pięciu miesięcy od stycznia do maja 2017. Za każdy miesiąc w którym spełnimy warunek 30 000 zł, dostaniemy premię 75 zł. Premia jest wypłacana do końca następnego miesiąca.

Załóż konto i zgarnij 300 zł

Jak to najlepiej rozegrać?

Na szczęście bank daje nam jeszcze jedną fajną możliwość – lokatę na 30 000 zł na 3 miesiące na 2% (możemy ją założyć do końca pierwszego miesiąca po miesiącu, kiedy założyliśmy konta). To może nie jest ideał, ale przynajmniej przez 3 miesiące pieniądze nie leżą bezczynnie. Nasz wymagany wkład zarabia. Dopiero w czwartym miesiącu pieniądze po prostu leżą na koncie.

Czyli tak:

  1. Zakładamy konto w grudniu.
  2. Żeby nie zapomnieć, przelewamy od razu na konto 30 000 zł i zakładamy lokatę.
  3. Lokata trwa np. od 27 grudnia do 27 marca. Lokata kończy się, pieniądze czekają na koncie do końca kwietnia.

Dodatkowo bank oczekuje, że w ciągu 4 miesięcy, kiedy utrzymujemy saldo 30 000 zł, zrobimy też co najmniej 2 operacje kartą łącznie na co najmniej 300 zł. Oczywiście chodzi o zakupy a nie wypłatę z bankomatu.

Z tymi zakupami to akurat nie jest żaden problem. Zresztą karta jest nam potrzebna, bo bez niej nie zalogujemy się do bankowości elektronicznej. Tak czy inaczej, karta jest bezpłatna bez żadnych warunków, więc warto ją mieć.

Mamy warunki spełnione. Ostatnia czwarta część premii (75 zł) powinna do nas dotrzeć do końca maja. I wtedy możemy zabrać się za likwidację konta.

citipriority-300-zl-1

Haczyki?

Jak zwykle są. Trzeba być ostrożnym i trochę powęszyć. Kiedy już masz możliwość zalogowania się, to sprawdź czy nie masz włączonych dodatkowych płatnych usług np. CitiPhone, co kosztuje 6 zł /m-c. Można z tego zrezygnować online.

Drugie zagrożenie, to samo konto. Jeśli spełniamy warunek konieczny do uzyskania premii, to konto jest bezpłatne, ale jeśli nie, to zapłacimy 25 zł (!!!) / m-c.

Srogo, ale mam nadzieję, że nikt nie da bankowi zarobić. To my tu jesteśmy od zarabiania:)

Załóż konto i zgarnij 300 zł

Inna droga?

Jeśli nie chcemy wpłacać 30 000 zł, to można zrobić inaczej, ale wtedy mamy możliwość w ciągu 4 miesięcy zgarniać po 50 zł, czyli łącznie 200 zł a nie 300 zł. Dlatego ta opcja nie jest tak atrakcyjna, ale może być kusząca dla posiadaczy kart kredytowych CitiBanku. Dlaczego? Bo posiadanie produktu kredytowego CitiBanku jest tu jednym z warunków. Drugi to comiesięczne przelewanie wynagrodzenia w wysokości co najmniej 5000 zł. Regulamin nie stwierdza, że to pracodawca ma przelewać te pieniądze, więc wiadomo, że możemy sami się tym zająć.

Ja jednak wybrałem opcję z 30 000 zł, bo chcę zgarnąć premię 300 zł.

Jeśli jednak wolisz nie angażować swoich pieniędzy i chciałbyś wyrobić kartę kredytową, to zainteresuj się tymi ofertami (zgarniasz dzięki temu dodatkowe prezenty):

Bezpłatna karta kredytowa i bon na 400 zł

Bezpłatna karta kredytowa i telefon LG K8

Bon na 400 zł do sklepów Douglas za tę bezpłatną kartę

Przeczytaj regulamin promocji. Sprawdź tabelę opłat i prowizji.

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
PREZENTY DLA KAŻDEGO
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MALL.PL
KONTO IDEALNE – WSZYSTKO ZA DARMO BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW
BEZPŁATNE KONTO I 3% ZWROTU ZA ZAKUPY
3 komentarze

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
DLACZEGO O TYM NIE PISZĘ?

Codziennie na blogach finansowych pojawia się wiele opisów promocji, na które należałoby spuścić kurtynę milczenia. Banki i inne firmy robią,...

Zamknij