PROMOCJE

150 ZŁ PREMII W PROSTEJ PROMOCJI BZWBK

Pogłoski o śmierci Konta Godnego Polecenia są przedwczesne. Oczywiście nie doradzam zakładania tego konta jako jedynego, ale na pewno warto potraktować je jako dodatkowe z bardzo dobrą opcją oszczędzania. W końcu dostajemy konto z oprocentowaniem 4% do 4000 zł. Jeśli założymy już jedno konto, to potem możemy korzystając z opcji z wizytą kuriera założyć jeszcze dwa takie konta.

Najpierw musimy założyć konto, żeby uzyskać premię 150 zł za skorzystanie z karty. O tym za chwilę.

screen z youtube

Zakładam Konto Godne Polecenia

Tak wysokie oprocentowanie konta ma obowiązywać do końca czerwca 2017 r.

BZWBK
Konto Godne Polecenia
– 4% na koncie do kwoty 4000 zł
– premia 100 zł za spełnienie prostych warunków
– bezpłatne prowadzenie konta bez żadnych warunków
– bezpłatna karta do konta bez żadnych warunków
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce

2

A teraz premia 150 zł

Najpierw musimy założyć konto. Pamiętajmy, że do konta nie musimy mieć karty płatniczej. Natomiast dodatkowa premia dotyczy karty kredytowej. I bardzo prosto ją zdobyć. Kartę zakładamy w miesiącu zawarci umowy o prowadzenie konta lub w następnym. Do uzyskania premii wystarczy w ciągu 3 miesięcy wykonać 5 jakichkolwiek płatności. I tyle. Premię dostaniemy do końca 4 miesiąca od wydania karty.

Ale są też warunki. Z promocji może skorzystać osoba, która nie miała w BZWBK konta osobistego w PLN w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie była posiadaczem lub współposiadaczem) i nie zamykała w ciągu ostatnich 6 miesięcy karty kredytowej w BZWBK. Można wybrać jakąkolwiek kartę kredytową z oferty banku z wyjątkiem Mastercard PAYBACK. 

Do promocji można przystąpić do końca października 2016 r.

Zobacz regulamin promocji. UWAGA!!! W regulaminie jest błędny zapis, 

w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie Umowy o Konto osobiste nie posiadali żadnego Konta osobistego w PLN (dot. Posiadaczy i Współposiadaczy),

W takiej sytuacji ciężko byłoby komukolwiek skorzystać z tej promocji. Na szczęście na infolinii wyjaśniono mi, że chodzi o posiadanie konta w BZWBK a nie konta w jakimkolwiek banku. To samo dotyczy warunku z likwidacją karty kredytowej w ostatnich 6 miesiącach.

Myślę, że najlepiej wybrać srebrną kartę kredytową, korzystając z promocji „oferta specjalna karty na start„. Jesteśmy wtedy zwolnieni z opłaty rocznej w pierwszym roku oraz opłat miesięcznych w drugim roku (w pierwszym roku nie ma opłat miesięcznych). Tak więc mamy premię 150 zł i bezpłatną kartę na 2 lata.

2

Zakładam Konto Godne Polecenia

ps. Pamiętaj, że po złożeniu wniosku dostajesz mail od banku. W mailu jest napisane, że masz 15 minut na zrobienie przelewu weryfikacyjnego (jeśli wybierzesz tę opcję). Jest też możliwość zawarcia umowy przez kuriera.

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
NEST BANK – BEZPŁATNE KONTO I BILETY DO KINA
KONTO Z ŁATWĄ PREMIĄ 100 ZŁ
DARMOWA KARTA KREDYTOWA T-MOBILE I TABLET W PREZENCIE
PREZENTY DLA KAŻDEGO

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
100 ZŁ PREMII ZA KONTO W ING (KOŃCÓWKA PROMOCJI)

Chciałbym przypomnieć wszystkim czytelnikom, że kończy się atrakcyjna promocja konta w ING. Korzystam z tych promocji, o ile tylko okres...

Zamknij