PROMOCJE

100 ZŁ Z BZWBK – OSTATNIE DNI PROMOCJI

 

Do szczególnych entuzjastów BZWBK nie należę, chociaż z rozrzewnieniem wspominam niegdysiejszą promocję Konta Godnego Polecenia, w której można było w ciągu roku łatwo zgarnąć 700 zł.

Zakładam Konto Godne Polecenia i zgarniam 100 zł premii

Teraz już tak dobrze nie ma, ale chyba i tak warunki są zachęcające. Bank daje nam bezpłatne konto bez konieczności spełniania dodatkowych warunków (np. transakcje kartą, odpowiednie wpływy). Tak samo przez pierwsze do końca czerwca 2017 r. zwolnieni jesteśmy z opłat za korzystanie z kart MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni (poza promocją to kosztuje 7 zł / m-c).

Do konta dostajemy też dobre oprocentowanie konta – 4%. Co prawda tylko do 4000 zł, ale dobre i to. Ciekawe, że takie oprocentowanie ma obowiązywać do końca czerwca 2017 r.

No i teraz najważniejsze – premia 100 zł, którą po spełnieniu prostych warunków dostaniemy do końca lutego 2016. Musimy więc poczekać niecałe 4 miesiące na premię a potem możemy zamknąć konto. Warunki dla uzyskania premii 100 zł nie są wygórowane. Wszystko opisane jest tu. Trzeba się po prostu zarejestrować na stronie promocji, wyrazić odpowiednie zgody marketingowe,  założyć konto. Pierwszy krok – rejestrację musimy zrobić do 12 lutego.

Następnie do 15 marca należy zrobić zrobić co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem. Mogą być zakupy internetowe. Do 15 marca te transakcje powinny być już rozliczone.

Do 11 kwietnia dostajemy zawiadomienie o zakwalifikowaniu do otrzymaniu premii.

Do 20 kwietnia 2016 należy uzupełnić na stronie promocji nr swojego Konta Godnego Polecenia, na które zostanie przelana premia.  

Proste, prawda? Premia zostanie przekazana do 30 kwietnia. 

Premia jest zwolniona z podatku dochodowego.

harmonogram

W promocji mogą brać udział osoby, które co najmniej od 15 sierpnia 2015 nie są klientami BZWBK.

BZWBK
Konto Godne Polecenia
– 4% na koncie do kwoty 4000 zł
– premia 100 zł za spełnienie prostych warunków
– bezpłatne prowadzenie konta bez żadnych warunków
– bezpłatna karta do konta bez żadnych warunków
– bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce

Zakładam Konto Godne Polecenia i zgarniam 100 zł premii

ps. Pamiętaj, że po złożeniu wniosku dostajesz mail od banku. W mailu jest napisane, że masz 15 minut na zrobienie przelewu weryfikacyjnego (jeśli wybierzesz tę opcję). Jest też możliwość zawarcia umowy przez kuriera.

bzwbk 100 zł

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
POŻYCZKA BANKOWA 2,99%, ALE SĄ JESZCZE LEPSZE…
BEZPŁATNE KONTO FIRMOWE W NEST BANKU I 300 ZŁ NA PALIWO
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I TELEFON LG K8 – KOŃCÓWKA PROMOCJI
150 ZŁ PREMII W PROSTEJ PROMOCJI BZWBK

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
TAK PO PROSTU I JUŻ?

Byłem w oddziale Eurobanku. Lubię chodzić do oddziałów, bo zawsze coś ciekawego jest do opisania. Skorzystałem z którejś z poprzednich...

Zamknij