PROMOCJE

100 zł premii za konto w ING i program poleceń (do 1000 zł)

Wraca dobra oferta ING Banku Śląskiego. Znów mają 100 zł za założenie bezpłatnego konta, ale tym razem można zarobić jeszcze więcej. Za polecenie konta bank daje kolejne 100 zł. W ten sposób możesz zyskać 1000 zł. Każdy polecony dostaje 50 zł

Załóż konto z premią 100 zł

Premia 100 zł

Bank daje premię 100 zł użytkownikom konta, którzy do 31 lipca 2017 założą konto i do końca 31 października 2017 na tym koncie zostaną rozliczone zakupy kartą lub BLIKiem na co najmniej 1000 zł. 

Kiedy dostanę premię?

Premia zostanie wypłacona do 15 listopada 2017 na konto oszczędnościowe, które założysz w trakcie zakładania konta osobistego. Oczywiście do tego czasu trzeba być posiadaczem konta. Premia jest zwolniona z podatku.

Premia za polecanie

Jeśli chcesz polecać konto znajomym, to najpierw sam musisz je mieć o to od co najmniej miesiąca. Dodatkowo najpierw musisz wykonać operacje kartą lub BLIKiem na co najmniej 300 zł.Kod polecenia wygenerujesz sobie w systemie elektronicznym.

Poleconym może być osoba, która co najmniej od roku nie miała konta w ING. Polecony zakłada konto, wyraża zgody marketingowe i co najmniej w dwóch miesiącach do końca stycznia 2018 r. wyda kartą lub BLIKiem co najmniej 300 zł.

To są warunki „skutecznego” polecenia”. Wtedy polecający dostaje 100 zł a polecany 50 zł. Polecający może w ten sposób otrzymać premię za maksymalnie 10 osób.

Przeczytaj regulamin akcji „Poleć konto znajomemu.

Kto może skorzystać?

Promocja dotyczy osób, które od 1.10.2016 do 18.4.2017 nie miały w ING Banku Śląskim żadnego konta i przy zakładaniu konta wyrażą zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych. 

Załóż konto z premią 100 zł

ING Bank Śląski
Konto z Lwem Direct
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty (przy rozliczonych miesięcznych wydatkach kartą na co najmniej 300 zł)
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów własnych; bezpłatna jest też jedna wypłata z obcych bankomatów (za kolejne zapłacimy po 3 zł).

kujonekPamiętajmy, że w ING Banku Śląskim miesięczny okres rozliczeniowy nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi. Bank założył, że okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Ma to znaczenie dla ustalenia czy bank pobierze opłatę za kartę (7 zł) czy nie. Jeśli np. w dniach 29 marca – 28 kwietnia nie zrobimy zakupów kartą na 300 zł, to bank naliczy opłatę za kartę. Ważne jest też, że w danym okresie transakcje muszą już zostać rozliczone. Warto więc zrobić zakupy kilka dni przed 28 dniem miesiąca, żeby bank zdążył ściągnąć odpowiednią kwotę z karty. 

UWAGA!!! Przeczytaj więcej. Link do warunków promocji.

Załóż konto z premią 100 zł

*****

Zapraszam na:

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNE KONTO + BON 80 ZŁ DO DECATHLONU
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I TELEFON LG K8 – KOŃCÓWKA PROMOCJI
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA I BON NA 400 ZŁ DO MALL.PL
ZNOWU TO ZROBILI. 5% ZWROTU ZA ZAKUPY.
3 komentarze
  • Piotr maj 5,2017 at 18:38

    Widzę, że promocja ING 100zł już od dłuższego czasu obowiązuję, ale nigdy nie mogłem się jakoś zebrać, żeby z niej skorzystać. Chyba dlatego, że tyle czasu trzeba aby ona doszła.

  • […] 100 zł premii za konto i system poleceń […]

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wydaj 200 zł kartą a dostaniesz 200 zł. Proste:)

Citibanku to akurat nie lubię. Nie jakoś szczególnie. Wszystkich banków nie lubię. No może z wyjątkiem Nest Banku. Ale dlaczego...

Zamknij