PROMOCJE

100 ZŁ PREMII ZA KONTO W ING (KOŃCÓWKA PROMOCJI)

Chciałbym przypomnieć wszystkim czytelnikom, że kończy się atrakcyjna promocja konta w ING. Korzystam z tych promocji, o ile tylko okres karencji mi pozwala:) Naprawdę w łatwy sposób zgarniamy stówkę. Warunki są przejrzyste i bezproblemowe.

Załóż konto z premią 100 zł

1Jakże piękne są te chwile
które dziś nam przyszło przeżyć
wniosą one szczęścia tyle,
że aż trudno w to uwierzyć

chciałoby się powiedzieć za nieznanym wieszczem. Dziś przedstawiam bardzo fajną okazję, którą przygotował nam ING Bank Śląski. Bank daje nam bezpłatne konto, do tego dodaje premię 100 zł.
piggy-bank-477979_1280Premia 100 zł

Bank daje premię 100 zł użytkownikom konta, którzy do 31 sierpnia 2016 wyślą wniosek o konto i do końca grudnia 2016 na tym koncie zostaną rozliczone zakupy kartą lub BLIKiem na co najmniej 1000 zł. 

Do końca sierpnia trzeba też założyć konto oszczędnościowe (na nie zostanie przelana premia) oraz wyrobić kartę i wypełnić formularz na stronie promocji.

Premia zostanie wypłacona 31 stycznia 2017 i oczywiście do tego czasu trzeba być posiadaczem konta. Premia jest zwolniona z podatku.

Promocja dotyczy osób, które od 1.1.2015 nie miały w ING Banku Śląskim żadnego konta i przy zakładaniu konta wyrażą zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych. 

Załóż konto z premią 100 zł

2

ING Bank Śląski
Konto z Lwem Direct
0 zł za prowadzenie
0 zł za użytkowanie karty (przy rozliczonych miesięcznych wydatkach kartą na co najmniej 300 zł)
0 zł za przelewy internetowe
0 zł za wypłaty z bankomatów własnych; bezpłatna jest też jedna wypłata z obcych bankomatów (za kolejne zapłacimy po 3 zł).

kujonekPamiętajmy, że w ING Banku Śląskim miesięczny okres rozliczeniowy nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi. Bank założył, że okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Ma to znaczenie dla ustalenia czy bank pobierze opłatę za kartę (7 zł) czy nie. Jeśli np. w dniach 29 marca – 28 kwietnia nie zrobimy zakupów kartą na 300 zł, to bank naliczy opłatę za kartę. Ważne jest też, że w danym okresie transakcje muszą już zostać rozliczone. Warto więc zrobić zakupy kilka dni przed 28 dniem miesiąca, żeby bank zdążył ściągnąć odpowiednią kwotę z karty. 

UWAGA!!! Przeczytaj więcej. Link do warunków promocji.

Załóż konto z premią 100 zł

*****

Zapraszam na:

słuchaj andrzejek bez logo

Piotr Górnicki
Opisuję promocje bankowe od 2009 r. Wybieram tylko te najlepsze, żeby moi czytelnicy mogli z nich wycisnąć najwięcej dla siebie.
Najnowsze promocje
BEZPŁATNA KARTA KREDYTOWA CITIBANK I TELEFON LG K8
BEZPŁATNE KONTO W MBANKU I 300 ZŁ PREMII
T-MOBILE USŁUGI BANKOWE – TERAZ WARTO DOCISNĄĆ
150 ZŁ PREMII W PROSTEJ PROMOCJI BZWBK

Skomentuj

Imię*
Strona internetowa

Twój komentarz*

X

>> Aktualne promocje. ZOBACZ KONIECZNIE <<

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
WRESZCIE MOŻESZ NARZEKAĆ

Raiffeisen POLBANK uruchomił nowy serwis memowarka. Jest to generator memów, wsparty wcześniej akcją telewizyjną, w której ludzie skarżą się, że...

Zamknij